Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel 4 może zostać pozbawiony fizycznych przycisków

Google Pixel 4 może być smartfonem, który zostanie pozbawiony przycisków na bocznej ramce. Decyzja w tej kwestii jeszcze nie zapadła, ale taki scenariusz jest brany pod uwagę. Jeśli tak się stanie, to ich funkcjonalność zostanie zastąpiona ramką reagującą na dotyk na całej długości prawej strony ramki. Google Pixel 4 zadebiutuje jesienią.

Google Pixel 4 pojawia się w przeciekach już od dawna. Już wcześniej poznaliśmy planowany design. Teraz dowiadujemy się, że smartfony mogą zostać pozbawione przycisków. Informacja na ten temat pojawiła się na kanale Front Page Tech. W zeszłym roku dostarczył on sprawdzonych informacji o zeszłorocznych modelach. Coś więc może być na rzeczy.

Google rozważa usunięcie wszystkich bocznych przycisków na bocznej ramce. Decyzja w tej kwestii jednak jeszcze nie zapadła. Jednak jeśli tak się stanie, to cała prawa strona aluminiowej ramki ma reagować na dotyk. Obecnie nie jest to możliwe przez przyciski, aby nie dochodziło do interferencji. Wszystko wyjaśni się z czasem, ale pomysł wydaje się być ciekawy. Choć zapewne spotka się także z dezaprobatą części użytkowników.

Google Pixel 4 kiedy premiera specyfikacja techniczna patent plotki przecieki

Google Pixel 4 z premierą na jesień

Wiemy, że Google Pixel 4 będzie konkretnym smartfonem. W trakcie konferencji I/O 2019 ujawniono, że Asystent na tych modelach ma działać w mgnieniu oka. Dwa modele powstają pod nazwami kodowymi Coral i Flame, a niedawno jeden z nich został dostrzeżony w AOSP. Premiera odbędzie się dopiero jesienią tego roku. Zanim to nastąpi, to dojdzie jeszcze do mnóstwa przecieków. Jedno jest jednak pewne. Na Pixele 4 z pewnością warto poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: YouTube

Marcelina Poznańska

Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij