Udostępnij
Tweetnij

Sony Xperia 2 na renderach Onleaks

Sony Xperia 2 doczekała się przecieku. Onleaks opublikował dziś rendery smartfona, na których można obejrzeć nadchodzącego flagowca Japończyków z każdej strony. Na pokładzie modelu Sony Xperia 2 jest ekran podobny do tego z modelu z pierwszej połowy roku. Natomiast na pleckach umieszczono potrójny aparat.

Sony Xperia 2 już pojawiała się w przeciekach. Teraz mamy okazję zobaczyć, jak wygląda ten smartfon. Steve Hemmerstoffer opublikował dziś rendery telefonu. Niestety, na chwilę obecną serwis źródłowy przeżył takie oblężenie, że przestał funkcjonować. Niestety, nie zdążyłam pobrać grafik i filmu. Dlatego postaram się je dokleić później, gdy źródło wróci do życia. Na razie widzicie tylko zdjęcie otwierające. Aktualizacja: uzupełnione o film i rendery.

Sony Xperia 2 dostanie ponownie ekran o proporcjach 21:9, gdzie u góry ciągle znajduje się grubsza ramka. Z tyłu obudowy jest potrójny aparat fotograficzny z diodą doświetlającą LED. Względem modelu z pierwszej połowy tego roku doszło do przesunięcia kamery z centrum na lewą stronę. Na pokładzie jest także USB C.

Sony Xperia 2 rendery kiedy premiera plotki przecieki wycieki specyfikacja techniczna Sony Xperia 2 rendery kiedy premiera plotki przecieki wycieki specyfikacja techniczna

Sony Xperia 2 z premierą na IFA 2019

Domyślamy się, że Sony Xperia 2 zostanie zaprezentowana w trakcie targów IFA 2019 w Berlinie, które odbędą się w pierwszej połowie września. Smartfony Japończyków sprzedają się coraz słabiej i możliwe, że firma będzie chciała ratować sytuację właśnie tym modelem. Specyfikacja na razie nie jest znana, ale możemy być pewni, że na pokładzie znowu znajdzie się ekran o bardzo wysokiej rozdzielczości oraz procesor Qualcomm Snapdragon 855. Pewne udoskonalenia zapewne zostaną wprowadzone także do aparatu fotograficznego. Na szczegóły musimy jeszcze poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z kwietnia

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij