Udostępnij
Tweetnij

Flagowiec Redmi dołączy do Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 3 5G. Też dostanie system Android 10 beta

Flagowiec Redmi jest już blisko i dowiadujemy się, że po premierze otrzyma dostęp do systemu Android 10 Beta. Najpierw do programu dołączyły Xiaomi Mi 9 i Mi Mix 3 5G. Informację przekazał CEO marki, Lu Weibing. Premiera nowego flagowca submarki Xiaomi jest już blisko. Wraz z nim spodziewamy się modelu Redmi X.

Flagowiec Redmi i model X zostaną pokazane jeszcze w tym miesiącu. Wiemy, że Android 10 beta został udostępniony na modele Xiaomi Mi 9 oraz Mi Mix 3 5G. Teraz dowiadujemy się, że do programu pilotażowego nowego zielonego robota dołączy także nadchodzący smartfon submarki. Taką informację przekazał na łamach Weibo CEO, Lu Weibing.

Flagowiec Redmi ma otrzymać dostęp do systemu Android 10 beta niedługo po premierze. Wtedy właściciele smartfona będą mogli przystąpić do programu pilotażowego. Podobnie ma być w przypadku nowych OnePlusów 7. Xiaomi prawdopodobnie już nie udostępni bety oprogramowania na żadne inne swoje smartfony.

Flagowiec Redmi X Xiaomi Mi 9 Mix 3 5G kiedy system Android 10 beta z MIUI 11

Android 10 zostanie udostępniony w sierpniu tego roku. Większość producentów na razie nie ujawniło listy modeli, z wyjątkiem Huawei, które mają otrzymać nowy system w pierwszej kolejności. Wszystko powinno wyjaśnić się niedługo po debiucie nowego zielonego robota. Zazwyczaj wtedy firmy zabierają głos w tej kwestii. Oczywiście, biorąc pod uwagę dostęp do bety, pewnym jest, że flagowiec Redmi, Xiaomi Mi 9 i Mix 3 5G otrzymają aktualizację dosyć szybko.

Flagowiec Redmi dostanie system Android 10 beta, ale z MIUI 11

Oczywiście, w przypadku smartfonów Xiaomi aktualizacja do systemu Android 10 będzie udostępniana wraz z autorską nakładką. To MIUI 11, nad którym prace już trwają i niedługo powinniśmy poznać nowości, które się w niej pojawiają. Do tej pory ujawniono tylko część z nich.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: MyDrivers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij