Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S10 po ostatniej aktualizacji dłużej trzyma na baterii

Samsung Galaxy S10 niedawno dostał kwietniowe poprawki bezpieczeństwa. Ta aktualizacja poprawia także czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora. Pojawiają się głosy, że bateria w Galaxy S10 po tej aktualizacji wytrzymuje dłużej. Samsung zapewne wprowadził jakieś pomniejsze udoskonalenia, które poprawiły zarządzenie energią.

Samsung Galaxy S10 niedawno otrzymał aktualizację, która wprowadziła nowy tryb Noc. To uaktualnienie, które zawiera także kwietniowe poprawki bezpieczeństwa. Zdaje się, że producent bez większego rozgłosu przemycił coś jeszcze. Użytkownicy telefonów, a dokładniej modelu plus twierdzą, że ich bateria trzyma teraz lepiej.

Sammobile zobaczył, jak zachowuje się bateria w modelu Samsung Galaxy S10 Plus. Okazuje się, że telefon jest w stanie wytrzymać na jednym naładowaniu dłużej. Ekran wytrzymuje ponad sześć godzin za każdym razem, gdy smartfon jest połączony z Wi-Fi. Wcześniej ten sam użytkownik nie był w stanie przekroczyć bariery 5 godzin.

Samsung Glaxy S10 aktualizacja kwietniowe poprawki bezpieczeństwa dłużej działająca bateria

Samsung musiał wprowadzić poprawki i dlatego bateria Galaxy S10 trzyma dłużej

Samsung w oficjalnym wykazie ostatniej aktualizacji dla Galaxy S10 nie wspominał nic o akumulatorze. Jest jednak niemal pewnym, że wprowadzono jakieś pomniejsze usprawnienia i dlatego bateria wytrzymuje dłużej. Sammobile stwierdza, że rozwiązano problemy z czujnikiem zbliżeniowym i funkcją Tap to wake. To mogło przełożyć się także na wydłużony czas pracy.

Szczegółów pewnie nie poznamy, ale cieszy, że bateria w modelach Samsung Galaxy S10 wytrzymuje teraz dłużej. Jak to jest w waszym przypadku? Jeśli również zauważyliście w ostatnim czasie wydłużony czas pracy na jednym naładowaniu, to dajcie znać w komentarzu.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z marca

źródło: Sammobile

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij