Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S10 dostaje aktualizację, która polepsza czytnik linii papilarnych

Samsung Galaxy S10 otrzymuje nową aktualizacją oprogramowania biometrycznego, które sprawia, że czytnik linii papilarnych na ekranie działa sprawniej. Uaktualnienie pojawiło się m.in. w Polsce. To mały patch o wadze niespełna 7 MB. Użytkownicy modeli Samsung Galaxy S10, którzy dostali aktualizację, twierdzą, że czytnik rzeczywiście sprawuje się lepiej.

Samsung Galaxy S10 otrzymał pomniejszą aktualizację, która dotyczy oprogramowania biometrycznego. Użytkownicy smartfonów, którzy ją dostali twierdzą, że czytnik linii papilarnych na ekranie działa znacznie lepiej niż dotychczas. Uaktualnienie oznaczone jest numerem 2.0.8.4. Jego waga to niecałe 7 MB.

Niestety, jest to jedna z tych aktualizacji, których nie można sobie pobrać ot tak sobie ręcznie. Samsung udostępnia ją dla modeli Galaxy S10 po stronie własnych serwerów. Użytkownicy z Polski i Niemiec informują jednak, że u nich już się pojawiła. Poniżej widzicie zrzut ekranowy, który prezentuje dostępność tego uaktualnienia.

Samsung Galaxy S10 aktualizacja poprawiony czytnik linii papilarnych na ekranie

W opisie nowej aktualizacji dla modeli Samsung Galaxy S10 rzeczywiście czytamy, że usprawnienia dotyczą odcisków palców. Użytkownicy smartfonów raportują, że czytnik linii papilarnych działa po prostu szybciej i efektowniej. Jeśli również narzekaliście na ten element telefonu, to pewnie po dokonaniu aktualizacji będziecie bardziej zadowoleni. Możecie dać w komentarzu, czy rzeczywiście zauważyliście jakieś pozytywne różnice.

Samsung Galaxy S10 ma czytnik linii papilarnych na ekranie, ale nie w najtańszej wersji

Samsung Galaxy S10 to jeden z pierwszych smartfonów Koreańczyków, który ma czytnik linii papilarnych na ekranie.  Tego elementu zrezygnowano jednak w przypadku najtańszego modelu S10e. W nim umieszczono tradycyjny czynnik. Warto jednak dodać, że producent zdecydował się wprowadzić funkcję także do tańszych smartfonów z serii Galaxy A.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z marca

źródło: Reddit

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij