Udostępnij
Tweetnij

Holey Light to kolejna aplikacja dla Samsungów Galaxy S10

Holey Light to aplikacja typu must have dla użytkowników smartfonów Samsung Galaxy S10. Aktywuje ona kolorowe powiadomienia LED, które wyświetlane są w około wcięcia dla przednich kamerek. Efekt jest całkiem ciekawy. Właściciele smartfonów Samsung Galaxy S10 aplikację Holey Light mogą pobrać ze Sklepu Play za darmo.

Holey Light to nowa aplikacja autorstwa Chainfire, która na pewno przypadnie do gustu użytkownikom smartfonów Samsung Galaxy S10. Niedawno dostali oni ciekawy program, który w około wcięcia dla kamerki do selfie wyświetlał procentowy wskaźnik baterii. W przypadku nowego programu chodzi o powiadomienia. To zastąpi diodę LED.

Holey Light to aplikacja, która emuluje diodę powiadomień LED. Po prostu, w około wcięcia dla kamerki modeli Samsung Galaxy S10 pojawia się animacja w kształcie kolorowego koła. Przykładową możecie zobaczyć poniżej. Wygląda to z pewnością bardzo ciekawe. Aplikacja jest darmowa i nie zawiera żadnych mikropłatności wewnątrz.

Holey Light aplikacja dla Samsung Galaxy S10 powiadomienia LED

Holey Light wyłącznie dla smartfonów Samsung Galaxy S10

Chainfire wyjaśnia, że aplikacja Holey Light działa wyłącznie na modelach Samsung Galaxy S10 (S10e i Plusie również). Na każdym innym smartfonie będzie się nieoczekiwanie zamykać i to nie zostanie naprawione. Warto też dodać, że animacja nie pojawi się na zablokowanym ekranie. Wynika to z ograniczeń, które stawia oprogramowanie.

Holey Light na razie znajduje się na etapie eksperymentalnym. To oznacza, że instalując aplikację na własnym Samsungu Galaxy S10 musicie być świadomi, że coś może pójść nie tak i program nieoczekiwanie się zamknie. Ewentualnie będzie powodować inne problemy. Aplikację pobierzecie pod poniższym przyciskiem.

Zobacz także: Najlepsze nowe gry mobilne z marca

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij