Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S9 dostaje dla kamery do selfie funkcję z Galaxy S10

Samsung Galaxy S9 dostał nowe uaktualnienie, które wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków CSC8. Aktualizacja zawiera marcowe poprawki bezpieczeństwa. Co jednak ciekawe, pojawia się także funkcja dla kamery do selfie, którą zapożyczono z Galaxy S10. To możliwość przełączania się pomiędzy szerokim i wąskim kątem.

Samsung Galaxy S9 dostaje nowe uaktualnienie. Wprowadza ono firmware kończący się ciągiem znaków CSC8. Koreańczycy postanowili tu wprowadzić funkcję dla kamery do selfie, którą zapożyczono z modeli Galaxy S10. Co to dokładnie jest?

Samsung Galaxy S9 ma szerokokątną kamerę do selfie, co oczywiście ma sens w trakcie robienia sobie fotek ze znajomymi. Jednak już w przypadku selfie tylko z jedną osobą w kadrze tak szeroki kąt niekoniecznie musi być najlepszy. Po zainstalowaniu nowej aktualizacji można dokonać zmiany kąta widzenia. Tak, jak to jest w Galaxy S10. Poniżej widzicie przykładowe fotki z serwisu źródłowego.

Galaxy S9 w ten sposób pozwala w kamerze do selfie przełączać się pomiędzy dwoma trybami. Pierwszym jest szeroki kąt w postaci 88 stopni. Jego zmniejszenie skutkuje widokiem w 68 stopniach. Na tym nie koniec usprawnień.

Samsung Galaxy S9 S10 funkcja kamery selfie aktualizacja CSC8

Samsung Galaxy S9 z aktualizacją CSC8 dostaje też inne udoskonalenia kamery

Aktualizacja CSC8 dla Samsungów Galaxy S9 wprowadza też szybsze przełączanie się pomiędzy trybami aparatu. Następnie mamy marcowe poprawki bezpieczeństwa. Są też udoskonalenia obejmujące działanie Wi-Fi, Kontaktów, Wiadomości czy edytora wideo. Aktualizacja jest dostępna w Niemczech i pewnie w niedługim czasie pojawi się też w Polsce, o ile już nie jest dostępna.

Przeczytaj także: Nowy Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij