Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S10 pozwala korzystać z Wireless PowerShare w trakcie ładowania

Samsung Galaxy S10 zadebiutował z funkcją Wireless PowerShare. W ten sposób można korzystać ze smartfona w roli ładowarki bezprzewodowej dla innych urządzeń. Co ciekawe, funkcja Wireless PowerShare umożliwia ładowanie baterii innego sprzętu nawet wtedy, gdy Samsung Galaxy S10 sam jest podłączony do ładowarki.

Samsung Galaxy S10 ma funkcję o nazwie Wireless PowerShare. W ten sposób można ładować drogą bezprzewodową baterie innych urządzeń, które położone są na obudowie smartfona. Co warte uwagi, że z odwrotnego ładowania można korzystać również wtedy, gdy telefon podłączony jest do własnej ładowarki.

Samsung Galaxy S10 znajdziesz w naszym sklepie.

To oznacza, że Samsung Galaxy S10 ładując własną baterię będąc połączony z ładowarką może od razu tę energię przekazywać do innego sprzętu, na przykład smartwatcha. To cieszy i z pewnością jest to dobre udogodnienie. Pamiętajmy jednak, że Wireless PowerShare stawia też pewne ograniczenia. Jakie dokładnie?

Samsung Galaxy S10 Wireless PowerShare opinie jak używać co warto wiedzieć bezprzewodowe ładowanie

Wireless PowerShare ze smartfonów Samsung Galaxy S10 z ograniczeniami

Wireless PowerShare można wykorzystać do ładowania innych urządzeń, ale tylko takich, które obsługą standard Qi. Ponadto Samsung Galaxy S10 odcina funkcję w momencie, gdy pozioma naładowania baterii smartfona spadnie poniżej 30%. Wtedy opcja nie będzie już działać. Zostanie ponownie uruchomiona, gdy smartfon zostanie podłączony do ładowarki.

Samsung Galaxy S10 trafił na rynek w piątek. Dziś wspominaliśmy wam, że jego mechanizm face unlock można oszukać zdjęciem lub filmem z twarzą użytkownika. Producent jednak o tym wie i dlatego w trakcie konfigurowania mechanizmu wyświetla stosowany komunikat. Tam użytkownik zachęcany jest do korzystania z bardziej bezpiecznego czytnika linii papilarnych.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z lutego

Samsung Galaxy S10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło: 9to5Google

Marcelina Poznańska

Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij