Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel 4 z lepszą funkcjonalnością dual SIM

Google Pixel 4 może w końcu wprowadzić wsparcie dla pełnego dual SIM. To oznacza, że zostanie zapewniona obsługa dual standby. Informacje na ten temat dostrzeżono w nowych commitach, które pojawiły się w AOSP. To oznacza, że Pixel 4 w końcu pozwoli na pełne wykorzystanie funkcji dual SIM, czego Google w starszych smartfonach nie zapewnia.

Google Pixel 4 jest obiektem przecieków od jakiegoś czasu. Jakiś czas temu gigant z Mountain View opatentował design telefonów. Teraz dowiadujemy się, że smartfony zapewnią lepsze wsparcie dla dual SIM. Prawdopodobnie w końcu doczekamy się obsługi dual standby, co pozwoli na pełne wykorzystanie potencjału eSIM i fizycznej karty.

Google w starszych modelach smartfonów zapewnia wsparcie dla eSIM i zwykłej karty. Jednak bez obsługi dual standby. Dlatego nie można korzystać z obu rozwiązań jednocześnie. Pixel 4 w końcu powinien to zmienić i pojawi się pełnoprawne wsparcie dla dual SIM. Sugerują to nowe commity, które pojawiły się w AOSP.

Google Pixel 4 dual SIM dual standby kiedy premiera AOSP

Google Pixel 4 z pełnym dual SIM potwierdzony przez googlera

Powyżej widzicie commit, który umieścił w AOSP jeden z googlerów. Pojawia się wyraźna informacja sugerująca, że Google Pixel 4 zapewni obsługę dual SIM. Taka funkcja ma być wprowadzona w tym roku. Jest więc oczywistym, że dotyczy nadchodzących smartfonów giganta z Mountain View.

Premiera smartfonów Google Pixel 4 odbędzie się pewnie na początku jesieni. Na razie wiadomo o nich niewiele. Pewnym jest, że otrzymają procesor Qualcomm Snapdragon 855. Aparat fotograficzny na pleckach nadal ma mieć jeden obiektyw. Im bliżej będziemy premiery, tym o nowych telefonach będzie wiadomo więcej.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z grudnia

źródło: XDA-Developers

Dritone

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij