Udostępnij
Tweetnij

Nowe emoji na 2019 rok. Zobaczymy je w systemach iOS 13 i Android Q

Nowe emoji 12 zobaczymy później w 2019 roku, ale już teraz konsorcjum Unicode opublikowało wykaz emotek, które z czasem trafią do systemów Android Q i iOS 13. Łącznie będzie to 230 obrazków. Zupełnie nowych emoji będzie jednak mniej, bo dokładnie 59. Finalne obrazki zostaną udostępnione później w tym roku.

Nowe emoji są w drodze. Zobaczymy je z czasem w systemach iOS 13 i Android Q, czyli dopiero w drugiej połowie 2019 roku. Łącznie pojawi się 230 nowych emotek, ale tak jest w momencie, gdy weźmiemy pod uwagę rozróżnienia na płeć oraz odcienie skóry. W rzeczywistości nowych emotek będzie 59. Rzućmy sobie na nie okiem.

Wśród nowych obrazków pojawi się tylko jedna nowa buźka. Tak, nowe emoji 2019 więcej tego typu grafik nie wprowadzą. Następnie mamy aparat słuchowy i sporo nowych grafik związanych z niepełnosprawnymi. Pojawią się także nowe warzywa i wśród nich będzie wyczekiwana przez wszystkich w Polsce… cebula. Nowe emotki możecie obejrzeć poniżej.

Nowe emoji 2019 Unicode 12 kiedy iOS 13 Android Q

Nowe emoji 2019 dopiero w systemach iOS 13 i Android Q

Finalny wygląd nowych emotek zostanie udostępniony przez konsorcjum Unicode dopiero w okolicy czerwca tego roku. Coś więc może ulec pomniejszym zmianom. Na nowe emoji 2019 jednak trochę sobie poczekamy. Wprowadzone zostaną one dopiero wraz z systemami Android Q i iOS 13.

Android Q ma premierę dopiero w okolicy sierpnia 2019 roku. Domyślamy się, że dostanie nowe emoji w pierwszej kolejności. Apple zazwyczaj wprowadza nowe emotki w pomniejszych aktualizacjach. Możliwe jest więc, że właściciele sprzętów z logo nadgryzionego jabłka będą musieli poczekać do premiery iOS 13.1 lub 13.2.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z grudnia

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij