Udostępnij
Tweetnij

Google Coral z systemem Android Q w Geekbench. Czyżby Pixel 4?

Google Pixel 4 to smartfon, o którym niewiele wiadomo z wyjątkiem planowego wyglądu. Tymczasem możliwe, że dostrzeżono go w bazie Geekbench pod nazwą Google Coral. Testowane urządzenie miało procesor Snapdragon 855 i 6 GB pamięci RAM. Pracowało też pod kontrolą systemu Android Q. Nie ma jednak pewności, że to Pixel 4.

Google Pixel 4 jest w przygotowaniu i jest bardzo możliwe, że został dostrzeżony w bazie benchmarku Geekbench. Tam pojawiło się urządzenie o tajemniczej nazwie Coral. Oczywiście, nie może zakładać, że jest to na 100 procent nowy smartfon giganta z Mountain View, ale jest to bardzo możliwe. Zobaczmy, czego się dowiadujemy.

Google Pixel 4 aka „Coral”, o ile nim jest, ma procesor Qualcomm Snapdragon 855 i 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Jest też Android Q, ale chyba mocno niezoptymalizowany. Wyniki osiągnięte w Geekbench są słabsze od tych, które widzieliśmy wcześniej w postaci różnych prototypów ze Snapdragonami 855 i Androidem Pie. Pewnie jest to wczesna wersja oprogramowania.

Google Pixel 4 Coral Geekbench Android Q kiedy premiera

Wygląd Google Pixel 4 prawdopodobnie już znany

Niedawno wspominaliśmy wam, że design Google Pixel 4 został opatentowany. Wtedy dowiedzieliśmy się, że na pleckach nie ma co liczyć na dużo zmian. Więcej pojawi się z przodu, bo firma chce zaimplementować bezramkowy ekran bez żadnych wcięć. Dokładna specyfikacja techniczna nie jest jednak znana.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Google Pixel 4 rzeczywiście dostanie 6 GB pamięci RAM. Sam procesor Snapdragon 855 to pewniak, co nie powinno stanowić zaskoczenia. Na więcej informacji musimy poczekać. Premiera odbędzie się pewnie wczesną jesienią.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z grudnia

źródło

Marcelina Poznańska

Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij