Udostępnij
Tweetnij

Oppo gotowe do wejścia w Polsce. Serwis zapewni S.B.E. Polska

Oppo wchodzi do Polski pod koniec tego miesiąca. Firma jest już w zasadzie gotowa i dziś poinformowała, że serwis zapewni S.B.E Polska, który jest autoryzowanym partnerem Huawei i Honor. Przy okazji Oppo zapowiada, że na smartfony udzieli dwa lata gwarancji. Natomiast w przypadku akcesoriów będzie to sześć miesięcy.

Oppo wchodzi do Polski pod koniec stycznia. Wtedy dowiemy się, jakie smartfony firmy będzie można zakupić. Dziś w komunikacie prasowym poinformowano, że serwis zapewni firma S.B.E. Polska (strona). Ta sama, która jest autoryzowanym partnerem Huawei i Honor. Dowiadujemy się również, jakie warunki gwarancyjne zapewnią Chińczycy.

Oppo planuje zaoferować wsparcie przez dwa lata. Gwarancja udzielana na smartfony będzie obowiązywać przez 24 miesiące od daty zakupu. W przypadku dołączanych akcesoriów będzie to 6 miesięcy. Warto dodać, że na baterie wbudowane w urządzenia też będzie udzielana gwarancja na dwa lata. Firma zapewnia, że kontakt z serwisem będzie prosty i przyjemny.

Oppo Find X z 10 GB RAM TENAA specyfikacja techniczna gdzie kupić Xiaomi serwis S.B.E. Polska gwarancja

Serwis Oppo ma być nakierowany na klientów

Firma Oppo zapewnia, że serwis udostępni wygodny dla klientów kontakt. Na polskiej stronie producenta, która wkrótce zostanie uruchomiona, pojawią się formularze, które pozwolą na szybki kontakt z technikami. Pojawi się opcja kontaktu telefonicznego. Nie zabraknie też czatu online z konsultantem.

Co bardzo ważne i jest podkreślane przez Oppo, potrzeba naprawy smartfona lub jego wymiana będzie przebiegać w trybie door-to-door. Po odebraniu urządzenia przez kuriera sprzęt trafi do serwisu. Następnie będzie można śledzić na stronie przebieg naprawy. Oczywiście, taka usługa będzie dostępna tylko dla telefonów pochodzących wyłącznie z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z grudnia

źródło: informacja prasowa

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij