Udostępnij
Tweetnij

Galaxy S10 z czytnikiem linii papilarnych na ekranie. Potwierdza to Samsung Pay

Galaxy S10 dostanie czytnik linii papilarnych na ekranie i potwierdza nam to aplikacja Samsung Pay. Ta została prześwietlona i doszukano się w jej kodzie referencji, które jasno wskazują na taką funkcję. Ponadto pojawia się nazwa kodowa smartfona Samsung Galaxy S10. Wszystko to złożone w całość nie pozostawia nam złudzeń.

Samsung Galaxy S10 rzeczywiście dostanie czytnik linii papilarnych na ekranie. Informacji na ten temat XDA-Developers doszukało się w kodzie aplikacji Samsung Pay. Tam znaleziono wzmianki, które jasno sugerują nową funkcję w nadchodzących smartfonach. Pojawia się też nazwa kodowa telefonów, czyli Beyond. Wiemy, że pod takim kryptonimem Koreańczycy opracowują nowe urządzenia.

Poniżej widzimy zrzuty ekranowe z kodem z Samsung Pay. Można dostrzec wzmianki o „in-display”, jak i „Beyond”. To daje nam jednak potwierdzenie tego, że co najmniej jeden Galaxy S10 dostanie czytnik linii papilarnych na ekranie. Takie rozwiązanie nie ma jednak pojawić się w najtańszym z modelu, który ma dostać w nazwie dopisek w postaci litery „E”.

Samsung Galaxy S10 czytnik linii papilarnych na ekranie kiedy premiera Samsung Pay Samsung Galaxy S10 czytnik linii papilarnych na ekranie kiedy premiera Samsung Pay

Samsung Galaxy S10 E bez czytnika linii papilarnych na ekranie

Sugeruje się, że Samsung Galaxy S10 E, choć pod względem specyfikacji będzie mocny, tak czynnika linii papilarnych na ekranie nie dostanie. Mówi się, że ten element znajdzie się na bocznej ramce smartfona. W pozostałych dwóch modelach czytnik na ekranie powinien być obecny. Raczej nie będzie tylko domeną modelu Plus.

Samsung Galaxy S10 ma premierę 20 lutego w San Francisco. Tam powinniśmy również zobaczyć składany smartfon Koreańczyków. Sprzedaż nowych flagowców ma ruszyć jeszcze w pierwszej połowie marca. Ceny na ten moment jeszcze pozostają tajemnicą.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z grudnia

źródło: XDA-Developers

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij