Udostępnij
Tweetnij

OnePlus 6 dostaje OxygenOS 9.0.3, a OnePlus 5T i 5 OxygenOS 9.0.1

OnePlus 6 dostaje nowe uaktualnienie do OxygenOS 9.0.3, które wprowadza szereg poprawek i usprawnień. Jest też aktualizacja dla użytkowników smartfonów OnePlus 5T i 5. To OxygenOS 9.0.1. Obie aktualizacje bazują na systemie Android Pie i są już udostępniane drogą OTA. Szerzej będą dostępne już na dniach.

OnePlus 6 dostaje nową aktualizację oprogramowania. Tym razem jest to OxygenOS 9.0.3, który zawiera szereg poprawek. W oficjalnym wykazie zmian czytamy o poprawkach obejmujących stabilność Wi-Fi i Bluetooth, które mają zapewnić lepsze połączenia. Następnie mamy grudniowe poprawki bezpieczeństwa dla Androida.

Wraz z OxygenOS 9.0.3 właściciele modelu OnePlus 6 mogą też liczyć na udoskonalenia obejmujące aparat fotograficzny. W wykazie zmian czytamy o poprawkach z zakresu wydajności dla opcji Nightscape. Następnie mamy lepszą wydajność dla trybu slow-motion. Jest też zoptymalizowany proces przetwarzania zdjęć.

OnePlus 6 OxygenOS 9.0.3 OnePlus 5t 5 OxygenOS 9.0.1 aktualizacja

OnePlus 6 z OxygenOS 9.0.3 dostaje też tuner audio dla słuchawek bezprzewodowych z Bluetooth. Następnie mamy wsparcie dla VoLTE we francuskim Bouygues. Aktualizacja dostępna jest na razie dla kilku procent użytkowników. Na dniach będzie dystrybuowana szerzej.

OnePlus 6 z OxygenOS 9.0.3, a modele 5T i 5 z wersją 9.0.1

Następnie mamy aktualizację do OxygenOS 9.0.1 dla smartfonów OnePlus 5T oraz 5. Tutaj właściciele telefonów mogą też liczyć na poprawioną stabilność połączeń Wi-Fi. Następnie jest zoptymalizowany tryb sRGB oraz tryb czytania. Poprawiono też problemy ze znikającym przełącznikiem dla 4G VoLTE. Usunięto również błędy, które objawiały się niespodziewanymi zamknięciami w trakcie przesyłania obrazu z ekranu. W tym przypadku aktualizacja także będzie dystrybuowana najpierw dla niewielkiej liczby użytkowników smartfonów. Potem będzie udostępniana globalnie.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z grudnia

źródło (2)

Dritone

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij