Udostępnij
Tweetnij

Samsung będzie pomagał dzieciom poprzez akcję #FunkcjaDobroczynności

Samsung rozpoczyna nową akcję, której celem jest pomoc dzieciom. Firma przeznaczy część zysku ze sprzedaży smartfonów Galaxy na rzecz organizacji UNICEF oraz na rzecz ponad 10 tysięcy dzieci z Państwowych Domów Dziecka w Polsce. Wszystko w ramach akcji #FunkcjaDobroczynności, w której udział mogą wziąć również użytkownicy.

Samsung z pewnością nie raz i nie dwa pomagał przy akcjach charytatywnych. Tym razem chce zrobić coś dla dzieci zarówno w Polsce, jak i w krajach rozwijających się. W ramach akcji #FunkcjaDobroczynności małolaty mają otrzymać wsparcie w okresie świątecznym. Wy również możecie zostać partnerami akcji.

Samsung poinformował, że przeznaczy część zysku ze sprzedaży smartfonów Galaxy na rzecz UNICEF oraz na rzecz ponad 10 tysięcy dzieci z Państwowych Domów Dziecka w Polsce. Połowa zebranej kwoty będzie przeznaczona na polskie dzieci, druga połowa – na dzieci z ubogich krajów. W obu przypadkach dzieciaki otrzymają pomoc rzeczową w jednym z trzech obszarów – edukacja, sport i zabawa oraz opieka. To użytkownicy wybiorą, w jakich dokładnie będzie to dziedzinach.

Samsung już rozpoczął akcję #FunkcjaDobroczynności

Taka forma i zakres współpracy z firmą Samsung Electronics Polska pozwoli nie tylko sfinansować programy pomocowe UNICEF na rzecz potrzebujących dzieci na świecie, ale także w sposób wymierny wesprzeć realizację w Polsce prawa każdego dziecka do edukacji, rozwoju sportowego czy też zabawy – powiedział Marek Krupiński, Dyrektor Generalny UNICEF Polska.

Pomoc będzie niezwykle prosta – w aplikacji Samsung Members, na stronie głównej oraz w zakładce Korzyści, umieszczony jest baner akcji #FunkcjaDobroczynności, Wystarczy z niego skorzystać, by link przeniósł nas na specjalnie stworzoną stronę, gdzie znajdziemy wskazówki odnośnie wpłat i akcji. Firma przeznaczy 40 zł na prezenty dla dzieci. W sumie przekazanych zostanie 50 tysięcy pakietów pomocowych. Akcja już się rozpoczęła, a zostanie zakończona 26 grudnia.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z października

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij