Udostępnij
Tweetnij

Tak wygląda ciemny motyw z Samsung Experience 10.0 z Androidem Pie dla Galaxy S9

Samsung Experience 10.0 z systemem Android Pie dla Galaxy S9 jest już w przygotowaniu i wiemy, że ma wprowadzić odświeżony interfejs. Pojawi się także ciemny motyw, czyli dark theme. Dzięki XDA-Developers możemy zobaczyć, jak to dokładnie będzie wyglądać. Beta testy Samsung Experience 10.0 powinny ruszyć w niedługim czasie.

Samsung Experience 10.0 dla Galaxy S9, w postaci testowego firmware opartym na systemie Android Pie, niedawno wyciekł do sieci. Potem mogliśmy zobaczyć nowości na wideo. Można też było motyw na starsze smartfony. Serwis XDA-Developers uzyskał dostęp do nowej wersji testowej i tam jest działający ciemny motyw, czyli dark theme.

Samsung Experience 10.0 dla Galaxy S9 w ogóle wprowadza ciemniejsze elementy w interfejsie niż wcześniejsze nakładki Koreańczyków. W pierwszym buildzie testowym, który wyciekł do sieci, przełącznik dla dark theme jednak nie działał. Poprawiono go w kolejnej wersji. Oczywiście, specjaliści z XDA-Developers zainstalowali nowe oprogramowanie i dzięki temu możemy zobaczyć ciemny mowy, który pojawi się w smartfonach firmy wraz z aktualizacją do systemu Android Pie.

Dark Theme z Samsung Experience 10.0 dla Galaxy S9 jest w zasadzie widoczny w każdym miejscu ustawień. Ponadto zmienia wygląd większości preinstalowanych aplikacji. Poniżej możecie zobaczyć trochę zrzutów ekranowych. Dalej obejrzycie sobie to na wideo.

Samsung Experience 10.0 dla Galaxy S9 w postaci bety już niedługo

Koreańczycy rozpoczną publiczne beta testy Samsung Experience 10.0 dla Galaxy S9 zapewne jeszcze w tym miesiącu. W niedługim czasie wybrani użytkownicy tegorocznych flagowców koreańskiej marki będą mogli brać udział w programie pilotażowym systemu Android Pie. Wtedy nowości będzie można wypróbować na własnych telefonach. Premiera stabilnej wersji aktualizacji prędko się jednak nie odbędzie.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

źródło: XDA-Developers

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij