Udostępnij
Tweetnij

Samsung trolluje Apple i rozdaje za darmo Galaxy S9 (wideo)

Samsung od lat największą konkurencję na rynku smartfonów widzi w Apple. To stąd wynikają najnowsze reklamy, w których możemy zobaczyć, jak koreańska firma daje prztyczka w nos konkurencyjnemu producentowi. Teraz pojawiła się jeszcze jedna kampania, w ramach której Koreańczycy rozdają za darmo smartfony Galaxy S9 we wsi Appel.

Samsung od lat dokucza Apple w swoich reklamach. Wydaje się, że to główny cel firmy z Korei, choć w Stanach Zjednoczonych na rynku została ona zepchnięta na rynku smartfonów z drugiego na trzecie miejsce nie przez wspomnianego konkurenta, a przez Huawei. Wciąż jednak pojawiają się prztyczki w nos w nowych formach. Tak też jest i teraz, kiedy pojawiła się nowa kampania, w ramach której rozdawano darmowe smartfony Galaxy S9 w miejscowości Appel

Samsung Galaxy S9 trafił do mieszkańców miejscowości Appel w Holandii. Tam właśnie koreańska firma postanowiła przyjechać i rozdać najnowsze modele swoich telefonów okolicznym mieszkańcom. Wspomniane smartfony otrzymało w sumie aż 50 mieszkańców. Pojawiają się również hasła reklamowe uderzające w konkurencyjną firmę. Na liście można zobaczyć chociażby Appel kompletnie pod urokiem Samsunga czy „Od teraz Appel i Samsung są najlepszymi kumplami”.

Samsung lekko nawiązuje do technologii Apple w nowym wideo

W wideo widzimy, że użytkownicy mówią o Appel, ale jest tu jednak sporo delikatnych nawiązań do Apple’a jako firmy. Można usłyszeć, że wioseczka zatrzymała się pod względem technologicznym, ale wciąż mieszkańcy nie mają zamiaru z niej wyjeżdżać. Użytkownicy dostają więc smartfony Galaxy S9, by popchnąć technologię do przodu. Pojawia się też zabawna konwersacja na sam koniec.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z sierpnia

Źródło: YouTube

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij