Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Black Shark 2 dostrzeżony w TENAA

Xiaomi Black Shark 2 to nowy smartfon do gier, który musi już być blisko. Urządzenie dostrzeżono na stronie organizacji TENAA pod nazwą kodową AWM-A0. Co prawda, specyfikacja na razie nie jest znana. Mamy jednak zdjęcia Black Shark 2 i możemy zobaczyć, co Xiaomi zmieniło pod kątem wyglądu względem poprzednika.

Xiaomi Black Shark 2 to smartfon, którego raczej nikt się w tym roku nie spodziewał. Wszak poprzednik debiutował kilka miesięcy temu. Tymczasem na stronie organizacji TENAA dostrzeżono nowy telefon pod nazwą kodową AWM-A0. Specyfikacja nie została jeszcze ujawniona. Jednak oprócz licencji opublikowano także zdjęcia.

Xiaomi Black Shark 2 widoczny jest na poniższych zdjęciach. Widzimy, że względem poprzednika doszło do zmian. Tylny panel obudowy został przeprojektowany. Można dostrzec, że podwójny aparat fotograficzny ma teraz obiektywy ułożone jeden pod drugim. U góry znajduje się dioda doświetlająca LED. Pod kamerą umieszczono czytnik linii papilarnych. Obudowa jest typowo gamingowa, co w zasadzie nie dziwi.

Xiaomi Black Shark 2 smartfon do gier kiedy premiera specyfikacja techniczna TENAA

Xiaomi Black Shark 2 na razie okryty tajemnicą

Specyfikacja techniczna Xiaomi Black Shark 2 nie jest znana. TENAA zapewne opublikuje te szczegóły za jakiś czas. Wiemy jednak, że sercem telefonu jest procesor Qualcomm Snapdragon 845 z GPU Adreno 630. SoC wspomagany jest przez 4 GB pamięci operacyjnej RAM typu LPDDR4.

Rozjaśnienie powyższego zdjęcia ujawnia nam także, że Xiaomi w Black Shark 2 nie zastosowało ekranu z notchem. To panel o proporcjach 18:9 z zaokrąglonymi narożnikami. Cena na razie nie jest znana. Dostępność również pozostaje tajemnicą, ale wygląda na to, że od premiery dzieli nas już co najwyżej kilka tygodni. Wkrótce wszystko powinno stać się jasne.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z sierpnia

źródło: ITHome

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij