Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 10 to Da Vinci. Dostanie udoskonalony S Pen

Samsung Galaxy Note 10 to wciąż jedynie obszar plotek i domysłów. Teraz koreańskie serwisy zaczęły jednak donosić, że najnowszy flagowiec od Samsunga jest już w przygotowaniu. Poinformowano, że ma mieć podobny design, co Galaxy Note 9, ale różnić się ma znacznie jego rysik S Pen, który zostanie mocno udoskonalony. Projekt powstaje pod nazwą kodową Da Vinci.

Samsung Galaxy Note 9 dopiero co zadebiutował na rynku, ale koreańska firma nie zamierza poprzestawać jedynie na tym modelu i już planuje kolejny. Samsung Galaxy Note 10 ma pojawić się w przyszłym roku, co już potwierdzono, ale producent już zaczął produkcję następnego i pojawiły się pierwsze informacje na ten temat. Jak twierdzą zagraniczne serwisy, nowy smartfon z S Pen dostał nazwę kodową i jest nią Da Vinci.

Samsung Galaxy Note 10 nie ma jeszcze dokładnej specyfikacji, jednak serwisy z Korei twierdzą, że smartfon będzie miał znacznie ulepszony rysik S Pen. Do tej pory to właśnie ten element wyróżniał najnowsze modele „notatników” od innych tego typu smartfonów, czy flagowców Samsunga z serii S. Nic dziwnego zatem, że to właśnie na tym elemencie będzie skupiała się uwaga koreańskiej firmy.

Samsung Galaxy Note 10 S Pen Da Vinci kiedy premiera

Samsung Galaxy Note 10 to Da Vinci, a S10 to Beyond

Jeśli chodzi o samą konstrukcję urządzenia, nie skupiajcie się na składanym telefonie. Serwisy z Korei informują, że telefon ma być podobny w projekcie do swojego poprzednika, który wszedł niedawno na rynek. Nie będzie tutaj zatem większych zmian. Nie podano również do wiadomości, dlaczego to właśnie tę nazwę wybrano dla nowego urządzenia. Być może będzie to związane z malarstwem i Galaxy Note 10 otrzyma specjalną wersję inspirowaną dziełami słynnego artysty. Być może można będzie liczyć na specjalny zestaw tapet. Tego jeszcze nie potwierdzono.

Samsung Galaxy Note 10 ma mieć nazwę kodową Da Vinci i do tej pory bywało tak, że taka nazwa w sumie nadawała charakter przyszłemu urządzeniu. Galaxy S10 dostał inną nazwę kodową – Beyond. Dokładniejszą specyfikacje poznamy pewnie dopiero bliżej przyszłego roku.

Zobacz również: Najlepsze gry mobilne sierpnia

Źródło: The Bell

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij