Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Redmi Note 6 dostanie ekran z wcięciem

Xiaomi Redmi Note 6 jest w drodze. To smartfon, który dostanie ekran z wcięciem. Zdaje się to potwierdzać zdjęcie tego elementu, które dostrzeżono jeszcze przed premierą telefonu na Aliexpress. Zdaje się, że Xiaomi chce nas przyzwyczaić do notchy. Redmi Note 6 będzie już kolejnym telefonem Chińczyków, który dostanie taki wyświetlacz.

Xiaomi Redmi Note 6 jest w przygotowaniu. Niedawno smartfona dostrzeżono na stronie organizacji Wi-Fi Aliance. Tam pojawiła się nazwa, a teraz poznajemy nowe szczegóły. Dowiadujemy się, jak ekran pojawi się w smartfonie. Jeśli nie jesteście zwolennikami notchy, to nie mamy dla was dobrych wieści.

Xiaomi Redmi Note 6 dostanie ekran z wcięciem i to mniej więcej takim, jaki można znaleźć m.in. w Redmi 6 Pro. Potwierdza nam to zdjęcie tego elementu, które pojawiło się na łamach Aliexpress. Jeszcze przed oficjalną premierą. Zresztą, rzućcie sobie okiem na to sami.

Xiaomi Redmi Note 6 ekran kiedy premiera smartfona specyfikacja techniczna

Widzimy, że Xiaomi Redmi Note 6 ma we wcięciu umieszczony głośniczek oraz widać jedno oczko dla aparatu fotograficznego do selfie. W rzeczywistości jest to jednak telefon, o którym ciągle niewiele wiemy. Domyślamy się jednak, że ekran ma rozdzielczość Full HD+. To jest pewne.

Xiaomi Redmi Note 6 zadebiutuje w niedługim czasie

Premiera Xiaomi Redmi Note 6 jest już blisko. Prawdopodobnie odbędzie się wtedy, co debiut Mi Miksa 3, a ten planowany jest na październik. Widzimy, że chińska firma przyspiesza i chce wprowadzać nowe modele średniaków w odstępach co kilka miesięcy, a nie co roku, jak to było wcześniej. Dla jednych to dobra wiadomość, a dla innych nie. W każdym razie, trzeba się już chyba do tego przyzwyczaić. Nie zdziwmy się, gdy w pierwszej połowie przyszłego roku zobaczymy już model Xiaomi Redmi Note 7. Chińczycy chcą w ten sposób zwiększyć sprzedaż, a konkurencja na rynku jest silna.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z sierpnia

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij