Udostępnij
Tweetnij

Samsung: składany smartfon Galaxy F jeszcze w tym roku

DJ Koh, szef Samsung Mobile potwierdził, że składany smartfon firmy, który wcześniej pojawiał się pod nazwą Galaxy X, zostanie pokazany w tym roku. Samsung Galaxy F, do rzekomo tak nazwano ten telefon, ma szansę wnieść świeży powiem na rynku smartfonów. Dokładna data premiery nie jest znana, ale pod uwagę brany jest listopad.

Samsung Galaxy F to mityczny już, składany smartfon, który w przeciekach pojawia się nie od dziś. Kilka miesięcy temu producent przekazał, że planuje pokazać urządzenie w przyszłym roku. Konkurencja jednak nie śpi, bo taki Huawei pracuje nad podobnym telefonem. Teraz DJ Koh, szef mobilnego działu firmy w wywiadzie dla CNBC przekazał, że debiut planowany jest jeszcze w tym roku.

Składany smartfon Galaxy F może zostać pokazany w listopadzie tego roku. Dokładnie w trakcie konferencji Samsung Developer Conference, która odbędzie się w San Francisco. Wydarzenie zaplanowano na 7-8 listopada. Wtedy powinniśmy w końcu zobaczyć to urządzenie.

Samsung Galaxy X cena składany smartfon kiedy premiera winner

Składany smartfon Samsung Galaxy F jest już prawie gotowy

DJ Koh przekazał, że projekt jest niemal gotowy, ale prace nad nim były skomplikowane. Samsung Galaxy F to smartfon, gdzie trzeba było przeprojektować UX, aby zapewnić użytkownikom optymalne doświadczenia. Sam projekt sprzętowy to jedno, ale musi w tym iść w parze także odpowiednio przygotowane oprogramowanie. To pochłonęło wiele czasu i pracy.

Składany smartfon prawdopodobnie zostanie pokazany w listopadzie. Nie wiadomo jednak, kiedy Samsung Galaxy F trafi do sprzedaży. Możliwe, że dopiero w przyszłym roku, a nie tym. Cena nie będzie jednak niska. Przewidywania analityków sugerują nam, że będzie to kwota bliska 2 tysiącom dolarów. Co w zasadzie nie powinno dziwić, bo za innowacje trzeba płacić.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

źródło: CNBC

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij