Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Redmi Note 6 Pro potwierdzony przez Wi-Fi Alliance

Xiaomi Redmi Note 6 Pro jest już blisko. Smartfon pojawia się w przeciekach od niedawna, ale naprawdę istnieje. Dostrzeżono go na stronie Wi-Fi Alliance, gdzie otrzymał stosowanych certyfikat. Tam rzeczywiście pojawia się nazwa „Redmi Note 6 Pro”. Premiera jest więc zapewne blisko i wkrótce Xiaomi zapowie to urządzenie oficjalnie.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro istnieje i jego premiera zbliża się wielkimi krokami. Urządzenie już pojawiało się na stronach różnych organizacji nadających certyfikaty. Wiemy również, że w Europie ma kosztować około 200-250 euro. Teraz telefon dostrzeżono na stronie organizacji Wi-Fi Alliance. Właśnie pod dokładnie taką nazwą.

W Wi-Fi Alliance pojawił się nowy model od Xiaomi pod nazwą kodową M1806E7TH. Jeśli wejdziemy w szczegóły nadanego certyfikatu, to znajdziemy tam napis „Redmi Note 6 Pro”, co widzicie na poniższym zrzucie ekranowym. Tym samym dostajemy twarde potwierdzenie tego, że smartfon pod taką nazwą istnieje. Teraz pozostaje czekać na więcej informacji.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro cena specyfikacja techniczna kiedy premiera gdzie kupić w Polsce

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ciągle skrywa przed nami wiele tajemnic

Xiaomi Redmi Note 6 Pro to smartfon, o którym ciągle niewiele wiadomo. Wi-Fi Alliance ujawnia nam tylko tyle, że telefon ma moduł Wi-Fi w standardzie 802.11ac (zarówno 2,4, jak i 5 GHz). Więcej szczegółów nie jest znanych i ciągle musimy na nie czekać. Możliwe jednak, że niezbyt długo.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro to smartfon, który zapewne odniesie duży sukces. Poprzednik sprzedaje się naprawdę nieźle. W Polsce ten sprzęt pojawi się pewnie bez dopisku Pro w nazwie. Podobnie było w przypadku Note’a 5, który w Polsce dostępny jest dopiero od kilku tygodni. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne konkrety.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z lipca

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij