Udostępnij
Tweetnij

Huawei Mate 10 Pro dostaje EMUI 8.1

Huawei Mate 10, jak już wcześniej zapowiadano, miało otrzymać aktualizację dodającą masę nowych funkcji. Lista obejmowała między innymi opcję nagrywania filmów w rozdzielczości 720p oraz 960 klatkach na sekundę. Uaktualnienie zostało wdrożone wraz z EMUI 8.1 i dodaje szereg innych, ciekawych funkcji, które mogą spodobać się użytkownikom.

Huawei Mate 10 Pro, jak powiadomiła chińska firma już ponad miesiąc temu, miał otrzymać aktualizację, która przyniesie wiele nowych funkcji. Na liście jest między innymi nagrywanie w zwolnionym tempie w 960 klatkach na sekundę. Jak się okazało, aktualizacja została wdrożona wraz z EMUI 8.1.

Seria Mate 10 została wprowadzona pod koniec ubiegłego roku z systemem EMUI 8.0 opartym na systemie Android 8.0 Oreo. Po premierze Huawei regularnie wypuszczał aktualizacje, które wprowadzały nowe funkcje do urządzenia. W marcu chińska firma wypuściła uaktualnienie, która spowodowało odblokowanie Face Unlock dla Mate 10 Pro. W maju kolejna aktualizacja przyniosła funkcję długich ekspozycji bez statywu dla P20 Pro. Czerwcowa aktualizacja została dostarczona w pakiecie z GPU Turbo w celu ulepszenia gier i wszystkich elementów związanych z grafiką.

huawei mate 10 pro aktualizacja emui 8.1

Huawei Mate 10 Pro z EMUI 8.1 z lepszym rozpoznawaniem scenerii

Najnowsza aktualizacja zapewnia nie tylko 720p i 960 fps w ramach funkcji nagrywania w zwolnionym tempie. Dodaje też inteligentną fotografię, efekt światła portretowego 3D i inteligentną galerię. W przypadku fotografii, aktualizacja zwiększa liczbę trybów rozpoznawania scenerii z 13 kategorii do 19 kategorii. Teraz kamery mogą też identyfikować więcej scen i obiektów.

Właściciele wspomnianych urządzeń mogą pobrać aktualizację, kierując się do aplikacji Huawei Club i zarejestrować się jako początkujący użytkownik w obszarze Usługi członkowskie. Po zakończeniu rejestracji aktualizacja powinna zostać przekazana do urządzenie. Na razie nie wiadomo, kiedy uaktualnienie pojawi się na telefonach z polskiej dystrybucji.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z czerwca

Źródło: GizChina

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij