Udostępnij
Tweetnij

Lei Jun, CEO Xiaomi, dziękuje fanom w oficjalnym liście

Lei Jun, CEO Xiaomi, postanowił w ciekawy sposób podziękować fanom za zainteresowanie i wsparcie marki. Szef przygotował list, w którym pisze, że jego firma nie jest jedynie producentem urządzeń. Potwierdził również plany na przyszłość. List jest bardzo długi, ale znajdują się w nich informacje na temat chińskiego przedsiębiorstwa.

Lei Jun, CEO Xiaomi, postanowił napisać długi list, który właśnie został udostępniony na forum MIUI. List jest raczej wykładem na temat tego, co oznacza firma i co zamierza osiągnąć w przyszłości. Lei Jun poprawnie stwierdził na początku, że jest to nie tylko przedsiębiorstwo, które zajmuje się wyłącznie produkowaniem sprzętu. Podziękował przy tym fanom za zainteresowanie i i wsparcie marki.

Lei Jun oświadczył w liście, że marka Mi jest innowacyjną firmą internetową produkującą smartfony i inteligentny sprzęt połączonym z platformą IoT. Celem firmy jest tworzenie niesamowitych produktów w uczciwych cenach, aby, jak mówi, każdy mógł cieszyć się lepszym życiem dzięki innowacyjnej technologii.

Lei Jun chwali się wynikami Xiaomi

List zawiera kilka szczegółów na temat firmy. Pojawiają się tam informacje na temat jej innowacyjnych produktów. Obejmują one między innymi smartfony, gadżety IoT oraz liczne inteligentne sprzętowy. Lei Jun ujawnił kilka liczb, które mówią, że jego platforma IoT jest obecnie największą na świecie z ponad 100 milionami podłączonych urządzeń. Ujawnił także, że system operacyjny MIUI od Xiaomi ma również do 190 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Regularnie korzystają oni z innowacyjnych usług internetowych firmy. Jeśli chcecie przeczytać cały list, udajecie się na tę stronę.

Zobacz również: Mi Band 3 jest już blisko, ale na razie producent tylko nas trolluje

Źródło: miui.com

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij