Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi udostępnia MIUI 9 Global beta ROM 8.3.8. Pojawiają się zmiany w Mi Drop

Xiaomi udostępniło nową, poglądową aktualizację dla użytkowników własnych urządzeń. Uaktualnienie dodaje MIUI 9 w wersji 8.3.8 dla chińskiej wersji oprogramowania, jak i na wersji globalnej. Mimo że pełna lista zmian nie została jeszcze oficjalnie ujawniona, wiele serwisów już publikuje swoje spostrzeżenia. Pojawiło się przy tym kilka ciekawych zmian dla Mi Drop wartych zainteresowania.

MIUI 9 Global beta ROM 8.3.8 po instalacji oferuje aktualizację do aplikacji Mi Drop. Po uaktualnieniu użytkownicy smartfonów Xiaomi będą od teraz mogli wysyłać i odbierać pliki po podłączeniu dwóch urządzeń. Co to dokładnie oznacza? Kiedy połączenie zostanie nawiązane, wymiana plików będzie dwukierunkowa. Do tej pory mieliśmy do czynienia z wymianą jednokierunkową.

MIUI 9 Global beta ROM 8.3.8 poprawia także stronę do udostępniania aplikacji Mi Drop poprzez osobisty hotspot. Uaktualnienie naprawia błąd, który sprawiał, że plik wyglądał na uszkodzony podczas udostępniania właśnie przez hotspot. W przypadku użytkowników korzystających z chińskiej wersji oprogramowania wprowadzono nową aktualizację ustawień listy blokowania, w której można ręcznie dodawać numery, które chcesz dodać do listy zablokowanych.

Urządzenia Xiaomi z powiadomieniem o MIUI 9 Global beta ROM 8.3.8

Aktualizacja jest już wdrażana, jednak może to potrwać. Możliwe zatem, że jeszcze jej nie widzicie. Jeśli tak jest, radzimy się po prostu uzbroić w cierpliwość i poczekać na uaktualnienie. Posiadacze urządzeń Xiaomi dostaną zapewne powiadomienie o tym, że aktualizacja jest już dostępna do pobrania. Oczywiście, uaktualnienie dostępne jest tylko dla osób, które mają zainstalowany ROM w wersji beta. W przypadku stabilnej wersji oprogramowania nowości zostaną wprowadzone w późniejszym terminie.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z lutego

Źródło: TheAndroidSoul

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij