Udostępnij
Tweetnij

Galaxy S10 może nie zadebiutować po Galaxy S9. Zdaje się to sugerować sam Samsung

Samsung Galaxy S10 to nowy flagowiec Koreańczyków, którego normalnie powinniśmy spodziewać się na MWC za rok, prawda? Tymczasem możliwe, że telefon pod taką nazwą nie zadebiutuje i następcy Galaxy S9 i Galaxy S9+ trafią na rynek jednak pod inną nazwą. Firma bierze pod uwagę zmianę nazewnictwa, co przekazał sam DJ Koh.

Samsung Galaxy S10 to nowy flagowiec Koreańczyków, którego normalnie powinniśmy spodziewać się na MWC za rok, prawda? Tymczasem możliwe, że telefon pod taką nazwą nie zadebiutuje i następcy Galaxy S9 i Galaxy S9+ trafią na rynek jednak pod inną nazwą. Firma bierze pod uwagę zmianę nazewnictwa, co przekazał sam DJ Koh.

Samsung Galaxy S10 Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 i S9+ zostały pokazane dwa dni temu na Unpacked 2018. To oznacza, że teraz powinniśmy wypatrywać pierwszych wieści na temat smartfonów z serii Samsung Galaxy S10. Tymczasem jest możliwe, że kolejny flagowiec na przyszły rok zadebiutuje jednak pod inną nazwą. Firma bierze to pod uwagę.

Galaxy S10 może nie trafić na rynek pod taką nazwą, co przekazał DJ Koh, szef mobilnego działu Samsunga. Ten zapytany o ewentualne zmiany w nazewnictwie powiedział: Choć Samsung pozostanie przy Galaxy, zastanawiamy się, czy powinniśmy zachować znak S lub system numeracji. To oznacza, że porzucenie dotychczasowego nazewnictwa nie jest niczym pewnym, ale jest to dosyć prawdopodobne.

Samsung Galaxy S10 przekształci się w model X?

Samsung Galaxy S10 być może nie zadebiutuje, ale wiemy, że firma pracuje nad zupełnie nową serią telefonów. To urządzenia ze składanymi ekranami. Prace nad nimi prowadzone są od kilku lat. Producent co jakiś czas pokazuje je wybrańcom za zamkniętymi drzwiami i wiemy, że planuje rynkowy debiut w przyszłym roku. Trudno jednak powiedzieć, czy Koreańczycy zdecydują się całkowicie zastąpić serię S modelami z nowej linii.

Samsung Galaxy X może w rzeczywistości być jeszcze droższym telefonem, a seria S może zostać zachowana. Nawet jeśli nie będzie to Galaxy S10, to równie dobrze smartfony mogą być sprzedawane pod innymi nazwami.

W rzeczywistości na wyjaśnienie tych zagadek będziemy musieli trochę poczekać. Samsung planował wprowadzenie modeli ze składanymi ekranami jeszcze w tym roku. Niestety, plany te uległy zmienia, bo firma potrzebuje więcej czasu na dopracowanie UX. To w tym przypadku jest dosyć trudną sprawą. Pamiętajmy również, że za rok i tak być może zobaczymy smartfony Samsung Galaxy S10 i to dokładnie pod taką nazwą. Najpierw, bo już latem tego roku, poznamy Note’a 9, który również został już potwierdzony.

źródło: The Investor

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij