Udostępnij
Tweetnij

Honor 8 Pro, Honor 7X i 8 Lite dostaną system Android 8.0 Oreo z EMUI 8.0

Huawei planuje udostępnić system Android 8.0 Oreo z nakładką EMUI 8.0 dla kilku Honorów. Na liście są modele Honor 8 Pro, Honor 7X, 8i i 8 Lite, które mają otrzymać aktualizację w niedługim czasie. W ten sposób urządzenia będą mogły skorzystać nie tylko z najważniejszych nowości nowego systemu Google’a, ale też autorskiej nakładki.

Huawei planuje udostępnić system Android 8.0 Oreo z nakładką EMUI 8.0 dla kilku Honorów. Na liście są modele Honor 8 Pro, Honor 7X, 8i i 8 Lite, które mają otrzymać aktualizację w niedługim czasie. W ten sposób urządzenia będą mogły skorzystać nie tylko z najważniejszych nowości nowego systemu Google’a, ale też autorskiej nakładki.

Honor 8 Pro, Honor 9i, Honor 7X i Honor 8 Lite Android 8.0 Oreo EMUI 8.0

Honor V10 oraz 9i były pierwszymi smartfonami Huawei zaprezentowanymi pod tą marką, które dostały system Android 8.0 Oreo z autorską nakładką EMUI 8.0. W tym przypadku nowe oprogramowanie jest dostępne zaraz po wyjęciu telefonów z pudełek. Co natomiast z planami aktualizacyjnymi dla innych modeli Honorów? Spokojnie, takie są i w niedługim czasie Androida O dostaną kolejne urządzenia.

Honor 7X i 8 Pro mają dostać system Android 8.0 Oreo z EMUI 8.0 w niedługim czasie

Honor 7X to smartfon, który debiutował na rynku jesienią. Jest też dostępny od grudnia do kupienia w polskich sklepach. Producent zapewnia, że ten model telefonu otrzyma system Android 8.0 Oreo z nakładką EMUI 8.0 w bardzo niedługim czasie. Problem jest jednak taki, że konkretnych terminów nie podano. To samo dotyczy innych modeli z planowaną aktualizacją i są to Honor 8 Pro, 8i oraz 8 Lite. Te urządzenia też mają zostać uaktualnione już niedługo.

EMUI 8.0 wprowadza naprawdę wiele ciekawych nowości. Wśród nich są tak zwane Smart Tips, czyli przewidywanie działań podejmowanych przez użytkowników. W ten sposób proponowane są funkcje, które mają na celu ułatwić pracę i zwiększyć możliwości użytkowania telefonu. Następnie mamy inteligentny podział ekranu, który pozwala włączyć dwa okna aplikacji, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Przykładowe zastosowanie funkcji obejrzycie na poniższym wideo.

EMUI 8.0 wprowadza również PC Mode, obsługę dynamicznych tapet czy pewne opcje oparte na sztucznej inteligencji. Te ostatnie zaprojektowano jednak dla smartfonów z serii Huawei Mate 10 i nie będą dostępne dla Honorów. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na dostępność aktualizacji.

Honor zapewne będzie wdrażać system Android 8.0 Oreo z EMUI 8.0 etapami. To oznacza, że najpewniej aktualizacja najpierw pojawi się w Chinach. Dopiero z czasem będzie udostępniana na kolejne rynki i to oznacza, że może upłynąć trochę czasu, aż trafi na Honory z polskiej dystrybucji.

źródło: Digit 

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij