Samsung Galaxy S8 i S8+ pokazane od środka

Katarzyna Dąbkowska, 2017-05-19 13:27
0

Niejeden serwis pokazywał już wnętrze telefonu Samsung Galaxy S8 czy S8+. Teraz jednak sam koreański gigant postanowił podzielić się informacjami na temat tego, co znajduje się w środku najnowszego flagowca. W swoim najnowszym wpisie na blogu Samsung postanowił wyszczególnić i opisać poszczególne elementy urządzenia.

Samsung bardzo dba o to, by użytkownicy uwierzyli, że Galaxy S8 jest bezpiecznym smartfonem. Nie raz i nie dwa opowiadali o sposobach testów zabezpieczeń baterii w S8. Teraz postanowili podzielić się dokładną rozpiską tego, co dzieje się w środku.

Samsung Galaxy S8

Jeśli śledzicie serwisy technologiczne, zapewne wiecie, co dokładnie znajduje się w środku wspomnianego smartfona. W najnowszym wpisie na swoim blogu Samsung postanowił jednak dokładnie wyszczególnić poszczególne elementy. Na początek gigant wspomina o wysokiej klasy ekranie OLED, następnie przechodzi do szkła Gorilla Glass 5, które jest o 1,8 razy trwalsze od poprzednika. Kolejnym tematem jest DDI, a także czujnik nacisku.

Samsung Galaxy S8 rozebrany na części

We wpisie można także przeczytać kilka słów na temat przedniej kamery, czytnika tęczówki i dodatkowych czujników znajdujących się z przodu telefonu. Samsung postanowił tak szczegółowo podejść do tematu, że opisał również rurkę odprowadzającą ciepło czy slot na kartę microSD. Prócz wspomnianych tematów na liście opisywanych części znalazły się również czytnik linii papilarnych, sensor do badania pulsu, główny aparat, przycisk Bixby czy części odpowiadające za bezprzewodowe ładowanie, Bluetooth czy połączenia internetowe. Swoje miejsce znalazła także bateria, gniazdo USB typu C, 3,5 mm wejście słuchawkowe i głośniki. O tym wszystkim możecie przeczytać na oficjalnej stronie producenta.

Warto także wspomnieć, że nowy flagowiec Samsunga sprzedaje się znakomicie. Mówi się, że codziennie rozchodzi się na całym świecie ok. 200 tys. tych urządzeń. Ostatnio Galaxy S8 i jego aparat otrzymały dobrą ocenę w DxOMark.

Źródło: news.samsung

The following two tabs change content below.

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.
Android · Samsung · Smartfony · · · · · ·