Samsung Galaxy S8 na trzech nowych reklamach (wideo)

Katarzyna Dąbkowska, 2017-04-21 12:38
0

Samsung Galaxy S8 został bohaterem trzech nowych reklam podczas kampanii Unbox Your Phone. Samsung chciał zaznaczyć przede wszystkim jak cienkie ramki ma najnowszy telefon giganta. W sieci pojawiły się trzy nowe reklamy – z lampionami, z astronautą i z nurkiem. Zobaczcie, czy przypadną Wam one do gustu.

Najnowszy flagowiec Samsunga jeszcze nie zadebiutował w Polsce, a wczoraj zakończyła się przedsprzedaż Galaxy S8 w naszym kraju. Koreański gigant jednak nie zapomina o tym, żeby wypromować jak najgłośniej najnowszego smartfona. W trym celu opublikował trzy nowe reklamy, których głównym bohaterem jest właśnie S8.

Na oficjalnym kanale Samsunga w serwisie YouTube pojawiły się trzy nowe reklamy. Na pierwszej z nich można zobaczyć lampiony. Wideo rozpoczyna się od pokazania obrazu na telefonie, następnie „pękają” ramy i pojawia się niebo usłane lampionami.

Druga reklama została utrzymana w podobnym tonie. Najpierw zatem widzimy nurka w klatce, następnie pękają ramy i możemy zobaczyć, co dzieje się poza nią. Widać przede wszystkim ogrom oceanu i płynącego powyżej wieloryba.

Trzecia reklama nie różni się też założeniami. Tym razem jednak akcja rozgrywa się w kosmosie. Najpierw widzimy jedynie kosmonautę, który pojawia się na ekranie smartfona, następnie ponownie pękają ramy i możemy zobaczyć całą sytuację w pełnej krasie, wraz z przepięknie prezentującą się Ziemią w tle.

Samsung Galaxy S8 pobił rekord przedsprzedaży w Polsce

Oczywiście, Samsung zwraca uwagę na najważniejszy element w swojej kampanii – na wielkość ekranu, jaką gwarantuje ich najnowszy flagowiec. Gigant chciał, aby ramy telefonu były praktycznie niewidoczne. Przypomnijmy, że Samsung Galaxy S8 trafił ostatnio na tortury do JerryRigEverything. Nowy flagowiec Samsunga pobił też rekordy przedsprzedaży w Polsce.

Źródło: YouTube

The following two tabs change content below.

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.
Android · Samsung · Smartfony · · · · · · ·