Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 7 bohaterem zabawnego komiksu

Off the Mark stworzył kolejną, zabawną historyjkę obrazkową, której bohaterem jest Samsung Galaxy Note 7. Na obrazku widać jak dzieciaki spieszą się, żeby zobaczyć, czy bałwankowi podoba się jego nowy smartfon. Note 7 nie został wymieniony z nazwy, ale po kontekście obrazka widać, że jest to ten właśnie telefon.

Off the Mark stworzył kolejną, zabawną historyjkę obrazkową, której bohaterem jest Samsung Galaxy Note 7. Na obrazku widać jak dzieciaki spieszą się, żeby zobaczyć, czy bałwankowi podoba się jego nowy smartfon. Note 7 nie został wymieniony z nazwy, ale po kontekście obrazka widać, że jest to ten właśnie telefon.

Samsung ma za sobą niełatwy rok. Niespełna dwa miesiące temu oficjalnie wycofano smartfony Samsung Galaxy Note 7 ze sprzedaży. Później pojawiła się także sprawa wadliwych pralek. Niestety, problem nie został zamieciony pod dywan. Koreański gigant nie tylko poniósł spore straty finansowe i stracił zaufanie wielu użytkowników, ale również musi wysłuchiwać gromadzące się żarty. A te będą się ciągnęły miesiącami. Ostatnio z telefonów żartował sam Obama. Teraz urządzenie stało się bohaterem zabawnego komiksu.

frosty Samsung galaxy note 7

W ramach komiksowych żartów Off the Mark stworzony został nowy obrazek. Dwójka dzieci biegnie radośnie do Frosty’ego, czyli lokalnego bałwanka, by dowiedzieć się, jak podobał mu się jego nowy telefon, który otrzymał w prezencie. Na górce widać bałwanka, którego najwyraźniej coś rozerwało. Na dole leży otwarta paczka i widoczne jest wypalone miejsce w śniegu. Obrazek nie wskazuje, jaki to smartfon, choć pojawia się nazwa Galaxy. Oczywiście, każdy, kto zna sytuację, od razu skojarzy, że telefonem, o którym tu mowa jest Samsung Galaxy Note 7. Sprawa była tak popularna, iż dotarła do wielu użytkowników urządzeń mobilnych na świecie.

Sprawa telefonów Samsung Galaxy Note 7 ciągnie się od tygodni

Przypomnijmy, że Samsung bardzo stara się, by zatrzeć nieprzyjemne ślady po problemie z Galaxy Note 7. Użytkownikom zaproponowano wymianę urządzenia na nowe lub zwrot pieniędzy. Nie wszyscy jednak na to przystali i po kilku tygodniach koreańska firma zaczęła wprowadzać nowe aktualizacje utrudniające używanie smartfona. Ostatnio wprowadzono uaktualnienie, które powoduje, że telefon nie ładuje się powyżej poziomu 30% baterii. Co więcej, Koreańczycy wdrażają uaktualnienie w Stanach Zjednoczonych, które spowoduje niemożność używania urządzenia. Aktualizacja ta spowoduje brak możliwości ponownego naładowania Note’a 7.

Źródło: PhoneArena

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij