Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S5 mini (SM-G800F) dostaje Androida 6.0.1 Marshmallow

Samsung Galaxy S5 mini w wersji międzynarodowej, czyli model SM-G800F właśnie dostaje aktualizację do systemu Android 6.0.1 Marshmallow, na którą Koreańczycy właścicielom tego smartfonu kazali długo czekać. Aktualizacja jest już wdrażana i najpewniej niedługo pojawi się także na terenie naszego kraju.

Samsung Galaxy S5 mini w wersji międzynarodowej, czyli model SM-G800F, właśnie dostaje aktualizację do systemu Android 6.0.1 Marshmallow, na którą Koreańczycy właścicielom tego smartfonu kazali długo czekać. Aktualizacja jest już wdrażana i najpewniej niedługo pojawi się także na terenie naszego kraju.

Samsung Galaxy S5 mini duos

W październiku tego roku Androida 6.0.1 Marshmallow otrzymał model SM-G800H, czyli jeden z wariantów telefonu Samsung Galaxy S5 mini z 2014 roku. Teraz proces aktualizacji objął również model SM-G800F, a więc międzynarodowy wariant, który dostępny jest również na terenie Polski. Na razie aktualizacja pojawiła się m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i najpewniej na dniach pojawi się również w Polsce.

Nowy firmware dla smartfonu Samsung Galaxy S5 mini kończy się ciągiem znaków 1CPK5 i został podpisany 30 listopada, a więc najpewniej zawiera listopadowe poprawki bezpieczeństwa. Wkrótce uaktualnienie powinno być dostępne na większej liczbie rynków. Oczywiście, właściciele tego telefonu nie powinni już liczyć na dostępność aktualizacji do Androida 7.0 Nougat. Na Marshmallowie się skończy.

Na poniższym filmie obejrzysz podsumowanie plotek o Samsungu Galaxy S8:

źródło: galaxyclub

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij