Udostępnij
Tweetnij

Android 7.0 beta dla Galaxy S7 – Samsung znowu otwiera rejestrację

Samsung ponownie uruchomił ponownie rejestrację do testów beta Android 7.0 Nougat dla telefonów Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge. Teraz udział w niej mogą wziąć ci użytkownicy w Wielkiej Brytanii, którzy nie zdążyli się jeszcze wpisać do testów beta. Samsung zapewnia, że niedługo testy dostępne będą dla większego grona posiadaczy wspomnianych smartfonów w USA.

Samsung uruchomił ponownie rejestrację do testów beta Android 7.0 Nougat dla telefonów Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge. Teraz udział w niej mogą wziąć ci użytkownicy w Wielkiej Brytanii, którzy nie zdążyli się jeszcze wpisać do testów beta. Samsung zapewnia, że niedługo testy dostępne będą dla większego grona posiadaczy wspomnianych smartfonów w USA.

Kilka tygodni temu Samsung uruchomił możliwość zapisywania się do testów beta systemu Android 7.0 dla właścicieli telefonów Galaxy S7 oraz S7 Edge. Dostęp do testów miała jednak ograniczona liczba użytkowników, tak więc listę bardzo szybko zamknięto. Teraz jednak te drzwi ponownie się otworzyły.

Samsung Galaxy S7 edge Blue Coral

Android 7.0 Nougat beta 3 dla Galaxy S7 wydano w zeszłym tygodniu

W testach beta Android 7.0 dla smartfonów Samsung Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge teraz udział wezmą użytkownicy z Wielkiej Brytanii. Powiadomiono dodatkowo, że beta doczekała się trzech aktualizacji wnoszących kilka poprawek i funkcji mających na celu poprawę działania systemu na wymienionych smartfonach. W mailu do użytkowników Samsung zapewnia też, że jeszcze w tym tygodniu do testów dołączyć będzie mogła również ta grupa posiadaczy S7 w Stanach Zjednoczonych, która jeszcze nie zdąrzyła wpisać się w poprzedniej turze zapisów do testów.

Trzy dni temu Google udostępniło trzecią wersję beta Android 7.0 Nougat dla użytkowników Samsungów Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge. Więcej na ten temat znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: Sammobile

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij