Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S6 z Androidem 7.0 Nougat dostrzeżony w benchmarkach

Samsung Galaxy S6 również dostanie uaktualnienie do systemu Android 7.0 Nougat. Koreańczycy już ruszyli z pracami nad firmware dla zeszłorocznych flagowców, który bazuje na nowym Androidzie. I zdaje się, że dostaliśmy właśnie twarde dowody na testy Nougata na Galaxy S6. Smartfona z tym systemem dostrzeżono w bazach benchmarków.

Samsung Galaxy S6 również dostanie uaktualnienie do systemu Android 7.0 Nougat. Koreańczycy już ruszyli z pracami nad firmware dla zeszłorocznych flagowców, który bazuje na nowym Androidzie. I zdaje się, że dostaliśmy właśnie twarde dowody na testy Nougata na Galaxy S6. Smartfona z tym systemem dostrzeżono w bazach popularnych benchmarków.

 Samsung Galaxy S6

Galaxy Club dostrzegł Samsunga Galaxy S6 z systemem Android 7.0 Nougat w bazach testów GFXBench oraz Geekbench. To oznacza, że Koreańczycy rzeczywiście już testują firmware oparty na Nougacie dla tego telefonu, choć prace w tym kierunku podobno ruszyły stosunkowo niedawno. Poniżej zrzuty ekranowe z obu benchmarków.

Samsung Galaxy S6 aktualizacja Android 7.0 Nougat Samsung Galaxy S6 aktualizacja Android 7.0 Nougat

Samsung Galaxy S6 nie dostanie systemu Android 7.0 Nougat w tym roku

Jeśli jednak macie smartfona Samsung Galaxy S6 czy S6 edge i czekacie na Nougata, to jeszcze będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość. Jest niemal pewnym, że aktualizacja nie zostanie udostępniona w tym roku. W pierwszej kolejności Android 7.0 trafi na pokład smartfonów Galaxy S7, dla których uruchomiono publiczne beta testy Nougata i w tym przypadku też nie ma pewności, że uaktualnienie zostanie wydane przed końcem roku, bo beta testy mają potrwać co najmniej do połowy grudnia.  Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać. Aktualizacja dla zeszłorocznych flagowców pojawi się pewnie w styczniu lub lutym.

źródło: galaxyclub

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij