Udostępnij
Tweetnij

Galaxy S4 mini dostaje wrześniowe poprawki bezpieczeństwa

To nie żart. Samsung Galaxy S4 mini (model GT-I9195) doczekał się w Europie aktualizacji z wrześniowymi poprawkami bezpieczeństwa, które przygotowało Google. Uaktualnienie dostępne jest w wybranych krajach i jego dystrybucja zaczęła się od operatora Vodafone. Zdaje się więc, że Samsung wcale nie zapomniał o użytkownikach Galaxy S4 mini, choć nie jest to najnowszy smartfon.

Samsung Galaxy S4 mini (model GT-I9195) doczekał się w Europie aktualizacji z wrześniowymi poprawkami bezpieczeństwa, które przygotowało Google. Uaktualnienie dostępne jest w wybranych krajach i jego dystrybucja zaczęła się od operatora Vodafone. Zdaje się więc, że Samsung wcale nie zapomniał o użytkownikach Galaxy S4 mini, choć nie jest to najnowszy smartfon.

Samsung Galayx S4 mini GT-I9195

Samsung Galaxy S4 mini jest telefonem z 2013 roku, a więc ma już ponad trzy lata. Mimo to, Koreańczycy nie zapomnieli jeszcze o tym modelu i udostępnili jego właścicielom aktualizację z wrześniowymi poprawkami bezpieczeństwa, które przygotowało Google. Wnosi ona dokładnie 66 patchy dla różnych luk w systemie. Aktualizacja pojawiła się na telefon od operatora Vodafone, ale najpewniej będzie wkrótce dostępna także na Galaxy S4 mini z innych źródeł dystrybucji.

Nowy firmware dla tego modelu oznaczony jest ciągiem znaków I9195XXUCPI1. Jeśli jednak spodziewacie się, że to uaktualnienie do Androida 5.x Lollipop, to niestety. Update bazuje na systemie Android 4.4 KitKat.

Od premiery Galaxy S4 mini upłynęło już ponad trzy lata, a więc telefon w zasadzie jest już pozbawiony wsparcia ze strony Koreańczyków. Wydanie patcha dla tego modelu jest więc nieco zastanawiające. Cieszy jednak, że Samsung udostępnił nowe uaktualnienie użytkownikom tego telefonu. Najpewniej jednak już ostatnie i na kolejne raczej nie ma co liczyć…

źródło: galaxyclub

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij