Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Tab S3 (SM-T825) jest już testowany w Indiach

Samsung Galaxy Tab S3 zobaczymy pewnie w trakcie targów MWC 2017, a tymczasem Koreańczycy dostarczyli prototypy większego modelu (SM-T825) do centrum R&D w Indiach. Urządzenia dostrzeżono na stronie zauba.com, która monitoruje paczki wysyłane do tego kraju. Tak więc Samsung już testuje nowe tablety przed premierą.

Tablety Samsung Galaxy Tab S3 zobaczymy pewnie w trakcie targów MWC 2017, a tymczasem Koreańczycy dostarczyli prototypy większego modelu (SM-T825) do centrum R&D w Indiach. Urządzenia dostrzeżono na stronie zauba.com, która monitoruje paczki wysyłane do tego kraju. Tak więc Samsung już testuje nowe tablety przed premierą.

Samsung Galaxy Tab S3

Na stronie zauba.com, która monituje paczki dostarczane do Indii, gdzie Samsung ma wielkie centrum R&D, dostrzeżono dwie przesyłki zawierające łącznie osiem sztuk tabletu Samsung Galaxy Tab S3 o nazwie kodowej SM-T825. Tak więc najpewniej mamy tu do czynienia z większym tabletem z wbudowanym modemem 4G/LTE (o czym świadczy cyfra 5 na końcu nazwy kodowej).

Samsung Galaxy Tab S3  SM-T825

Niestety, zauba.com nie ujawnia żadnych szczegółów na temat dostarczonych egzemplarzy tabletu Samsung Galaxy Tab S3. Nawet informacji o przekątnej ekranu, a więc pozostaje nam tylko się domyślać, że może to być 9,7-calowy panel, jak w większym Galaxy Tab S2 (VE). Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać.

Samsung już kiedyś testował Galaxy Tab S3

Warto dodać, że Samsung już kiedyś testował Galaxy Tab S3 pod taką samą nazwą kodową (SM-T825). Dostarczono go do Indii na początku 2015 roku, ale wtedy nie zdecydowano się na premierę. W zamian dostaliśmy dwa Galaxy Taby S2. Cóż, oficjalna premiera nowych tabletów Samsunga zapewne odbędzie się w trakcie targów MWC 2017, które rozpoczną się pod koniec lutego przyszłego roku.

źródło: galaxyclub

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij