Udostępnij
Tweetnij

Android 7.1.1 Nougat już 5 grudnia?

Android 7.1.1 to najnowsza wersja platformy Google’a, która obecnie znajduje się w fazie testów. Zdaje się, że Rogers ujawnił datę premiery finalnej wersji.

Android 7.1.1 Nougat to najnowsza wersja platformy Google’a, która obecnie znajduje się w fazie testów. Zdaje się, że Rogers ujawnił datę premierę finalnej wersji. Huawei Nexus 6P ma dostać tę aktualizację już 5 grudnia.

Android 7.0 Nougat

Google uruchomiło publiczne beta testy systemu Android 7.1.1 w zeszłym miesiącu. Z informacji ujawnionych przez firmę z Mountain View wcześniej wynika, że finalne wydanie tej aktualizacji zostanie udostępnione na początku grudnia. Zdaje się, że poznaliśmy dokładną datę premiery.

Na stronie operatora Rogers dostrzeżono informację o planowanej aktualizacji do Androida 7.1.1 Nougat dla smartfona Huawei Nexus 6P. System ma zostać wydany 5 grudnia. Nie wiadomo jednak, czy data ta dotyczy również LG Nexusa 5X. Sugeruje się, że dwa dni później system trafi także na smartfony Google Pixel.

Android 7.1.1 Nougat Nexus 6P

Android 7.1.1 Nougat w tym roku tylko na wybranych urządzeniach

Android 7.1.1 wniesie całkiem sporo nowości i udoskonaleń na Nexusach. Szerzej o nich przeczytacie tu i tutaj. Z czasem ta wersja pojawi się też na innych urządzeniach, ale obecnie partnerzy OEM wdrażają na własne urządzenia czystego Nougata. Tak więc wersja z numerkiem 7.1.1 pojawi się na wielu smartfonach dopiero w przyszłym roku. W tym tylko na urządzeniach wspieranych bezpośrednio przez Google’a. Właściciele Samsungów, Xperii czy smartfonów Lenovo Moto będą musieli poczekać dłużej.

źródło: AndroidSoul

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij