Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S7 edge i S7 dostają listopadowe poprawki bezpieczeństwa

Samsung rozpoczął wdrażać na smartfony Galaxy S7 edge i S7 listopadowe poprawki bezpieczeństwa. Aktualizacja nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale pewnie pojawi się na dniach.

Samsung rozpoczął wdrażać na smartfony Galaxy S7 edge i S7 listopadowe poprawki bezpieczeństwa. Aktualizacja nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale pewnie pojawi się na dniach.

Samsung Galaxy S7 edge

Samsung robi co może, aby dostarczać co miesiąc poprawki bezpieczeństwa od Google’a, jak i dla własnego oprogramowania. Zazwyczaj proces ten rozpoczyna od tegorocznych flagowców, czyli od Galaxy S7 edge i S7. Nie inaczej jest w przypadku listopadowych poprawek bezpieczeństwa, które udostępniono już użytkownikom smartfonów od amerykańskiego operatora T-Mobile.

Samsung Galaxy S7 edge listopadowe poprawki

Uaktualnienie oznaczone jest ciągiem znaków G93xTUVU4APK1 (gdzie x to 0 lub 5, w zależności od modelu) i w obu przypadkach waży zaledwie około 82 megabajtów. Widzimy, że stan zabezpieczeń po zainstalowaniu aktualizacji oznaczony jest dniem pierwszego listopada tego roku. Na razie jeszcze nie wiadomo, kiedy to uaktualnienie będzie dostępne w naszym kraju. Najpewniej w ciągu najbliższych dni, choć zdarzało się, że użytkownicy Galaxy S7 edge i S7 z Polski musieli czekać na aktualizacje nawet po kilka tygodni od momentu wprowadzeniach ich na terenie pierwszych państw.

źródło: tmonews

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij