Udostępnij
Tweetnij

Sklep Play z kolejnymi zmianami. Niektórzy już je widzą

Google wprowadza kolejne zmiany w aplikacji Sklep Play. Widzą je już wybrani użytkownicy urządzeń z Androidem, ale jeszcze nie wszyscy.

Google wprowadza kolejne zmiany w aplikacji Sklep Play. Widzą je już wybrani użytkownicy urządzeń z Androidem, ale jeszcze nie wszyscy.

Sklep Play

Jakiś czas temu na jednym z filmów promocyjnych smartfonów Google Pixel dostrzeżono pewne zmiany w Sklepie Play. Okazuje się, że one rzeczywiście istnieją i firma z Mountain View zaczęła je właśnie wdrażać. Widzą je na razie tylko wybrani użytkownicy smartfonów z systemem Android. Co dokładnie uległo zmianie?

Pierwszą, najistotniejszą zmianą jest nowy przycisk Zainstaluj. Wcześniej był on mały, a teraz rozciągnięto go na niemal całą szerokość ekranu. Kolejna zmiana dotyczy koloru tła dla sekcji APLIKACJE I GRY. Jak nietrudno zauważyć, jest to ciemniejsza zieleń i nie tak jaskrawa jak wcześniej. Pozostałe, kosmetyczne zmiany, które pojawiają się w oknach poszczególnych opisów aplikacji możecie obejrzeć w poniższej galerii zrzutów ekranowych opublikowanych na łamach serwisu źródłowego.

This slideshow requires JavaScript.

Zmiany w aplikacji Sklep Play włączane są po stronie serwerów Google

Na razie nie wiadomo, kiedy wspomniane zmiany zostaną wdrożone u wszystkich. Najpewniej odbywa się to etapami po stronie serwerów Google’a. Instalacja pliku APK Sklep Play w najnowszej wersji nic nie zmienia. To oznacza, że trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż nowości zostaną aktywowane na waszych urządzeniach z Androidem.

źródło: androidpolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij