Udostępnij
Tweetnij

Android 7.0 beta dla Galaxy S7 edge już na dniach

Samsung uruchamia publiczne beta testy systemu Android 7.0 Nougat dla Galaxy S7 edge. Aplikacja jest już dostępna, ale jeszcze nie działa. Testy mają rozpocząć się w Wielkiej Brytanii.

Samsung uruchamia publiczne beta testy systemu Android 7.0 Nougat dla Galaxy S7 edge. Aplikacja jest już dostępna, ale jeszcze nie wszędzie działa. Testy mają rozpocząć się w Wielkiej Brytanii.

Samsung Galaxy S7 edge

Samsung udostępnił w Galaxy Apps aplikację Galaxy Beta Program. Można ją pobrać w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Aplikacja działa jednak tylko w drugim z wymienionych państw, gdzie już teraz można zapisać się do beta testów Androida 7.0 Nougat. W innych krajach zgłaszany jest błąd serwera, jak na poniższym zrzucie ekranowym.

Galaxy Beta Program Android 7.0 Nougat

Już niedługo powinny rozpocząć się publiczne beta testy systemu Android 7.0 Nougat dla Galaxy S7 edge, jak i zapewne też modelu z płaskim ekranem. Trudno powiedzieć, ile potrwają testy i kiedy Samsung zdecyduje się udostępnić aktualizację dla wszystkich. Możliwe, że nastąpi to dopiero na początku przyszłego roku. Nie wiadomo też, czy użytkownicy smartfonów z polskiej dystrybucji będą mogli po czasie dołączyć do publicznych beta testów Nougata. Możliwe, że nie.

źródło: xda-developers (via gsmarena)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij