Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S6 też dostaje październikowe poprawki bezpieczeństwa

Samsung Galaxy S6 z europejskiej dystrybucji dostaje aktualizację, która zawiera październikowe łatki bezpieczeństwa. Zawiera ona 68 patchy dla różnych luk.

Samsung Galaxy S6 z europejskiej dystrybucji dostaje aktualizację, która zawiera październikowe łatki bezpieczeństwa. Zawiera ona aż 68 patchy dla różnych luk. Nie tylko od Google’a, ale też dla oprogramowania dostarczanego przez Samsunga.

Samsung Galaxy S6

Samsung uaktualnił już naprawdę sporo smartfonów do firmware w wersji kończącym się znakami 4DPJD. Wśród nich są tegoroczne flagowce, modele z serii Galaxy A czy nawet Galaxy Note 4  oraz Edge z 2014. Samsung Galaxy S6 z europejskiej dystrybucji jest kolejnym telefonem, który dostaje to uaktualnienie.

Nowy firmware, który bazuje na systemie Android 6.0.1 Marshmallow, zawiera łatki dla 68 różnych luk. Cześć z nich ma status krytycznych, a więc nie dziwi, że Koreańczycy chcą zaktualizować do tej wersji jak najwięcej smartfonów. Po to, aby odpowiednie je zabezpieczyć. Nowy firmware zawiera patche bezpieczeństwa na dzień 1 października dostarczone przez Google’a, jak i rozwiązania problemów w oprogramowaniu Samsunga.

źródło: galaxyclub

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij