Udostępnij
Tweetnij

Swirly z dodatkowym poziomem Halloween. Mamy dla was kody!

Gra Swirly na Androida doczekała się aktualizacji, gdzie wprowadzono poziom Halloween. Dzięki uprzejmości twórców mamy dla was kody, które pozwalają odblokować nowy poziom.

Gra Swirly na Androida doczekała się aktualizacji, gdzie wprowadzono poziom Halloween. Dzięki uprzejmości twórców mamy dla was kody, które pozwalają odblokować nowy poziom.

SWIRLY : HALLOWEEN

Swirly jest grą zręcznościową, która wręcz emanuje kolorami. Tytuł pobierzecie bezpłatnie ze Sklepu Play, ale napotkacie na mikrotransakcje, których wartość wynosi od 2,99 do 99,99 złotych. Tytuł doczekał się aktualizacji, gdzie wprowadzono nowy poziom Halloween z okazji dzisiejszego święta.

Dzięki uprzejmości dewelopera mamy dla was zestaw kodów na diamenty (dokładnie 12500 sztuk), które umożliwiają odblokowywanie ukrytych poziomów. Jak wykorzystać takie kody? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na stronie Google’a, a poniżej zestaw kodów. Każdy z nich można wykorzystać tylko raz!

Q3Z5584UWSQR6YZXQXR15FH
9A1Q8CS7SNWL70LPHGMY9BJ
EPDSMJZFCT84KXF8DGKKAQV
H7Q4225TM9QJ3KXTD4PSZTD
YSWRFTNM507X7RK4KH2WKPU
J4WBKHYMLWYYR8RBDJ27KUW
E1F11Z94WWN2AP8W7PVSBQ8
BJHQFPVBRVYN1HCNGKFL4V5
UMSJ92B2EXCGQTTRCDS7R5G
87JEKKM6S5RFD5PSWDNFTEV

playstore1

dzięki cream.software za kody!

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij