Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S6 edge+ dostaje październikowe łatki bezpieczeństwa

Samsung Galaxy S6 edge+ z europejskiej dystrybucji dostaje aktualizację z październikowymi łatkami bezpieczeństwa, gdzie rozwiązano 68 problemów.

Samsung Galaxy S6 edge+ z europejskiej dystrybucji dostaje aktualizację z październikowymi łatkami bezpieczeństwa. Nowy firmware kończy się ciągiem znaków 3BPJ3.

Samsung Galaxy S6 edge+

Samsung sukcesywnie wdraża aktualizację z październikowymi patchami bezpieczeństwa dla własnych smartfonów. To uaktualnienie dostali już użytkownicy Samsungów Galaxy S7, S7 edge, A3 (2016) czy innych modeli. Teraz przyszła pora na smartfona Galaxy S6 edge+.

Nowy firmware kończy się ciągiem znaków 3BPJ3 i zawiera poprawki aż 68 różnych błędów. Wśród nich są patche dla samego systemu Android 6.0.1 Marshmallow, które przygotowało Google, jak i oprogramowania od Samsunga. Nawet jeśli uaktualnienie nie jest jeszcze dostępne dla smartfonów Samsung Galaxy S6 edge+ z polskiej dystrybucji, tak najpewniej pojawi się na dniach. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na powiadomienie o dostępności aktualizacji.

źródło: galaxyclub

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij