Udostępnij
Tweetnij

LG G5 dostanie Androida 7.0 Nougat w listopadzie

Jeśli macie LG G5 i czekacie na aktualizację do systemu Android 7.0 Nougat, to mamy dobre wieści. Uaktualnienie zostanie wydane w listopadzie.

Jeśli macie LG G5 i czekacie na aktualizację do systemu Android 7.0 Nougat, to mamy dobre wieści. Uaktualnienie zostanie wydane w listopadzie. Niedługo po tym ma trafić na LG V10 oraz LG G4. 

LG-G5

LG słynie z dosyć szybkich aktualizacji dla własnych flagowców. W zeszłym roku LG G4 był jednym z pierwszych smartfonów (nie licząc Nexusów), które otrzymały Marshmallowa. W tym roku będzie podobnie, bo LG G5 ma otrzymać uaktualnienie do systemu Android 7.0 Nougat już w połowie przyszłego miesiąca. Tak wynika z informacji opublikowanych przez australijski Optus.

Nie wiadomo jednak, czy to właśnie Polska ponownie znajdzie się wśród pierwszych państw, gdzie zostanie wydana aktualizacja. Nie można tego jednak wykluczyć. Wiemy również, i to już są nasze własne informacje, że niedługo po G5 aktualizację do Nougata mają dostać LG V10 oraz LG G4. Prowadzone są testy także na LG G3 z 2014 roku, ale w tym przypadku na testach zapewne się skończy i użytkownicy tego telefonu raczej nie zobaczą nowego Androida.

źródło: ausdroid, opr. włase

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij