Udostępnij
Tweetnij

Nexus 6 – nowa reklama starego telefonu wyśmiewa decyzję Google (wideo)

Jeden z użytkowników serwisu YouTube wykorzystał nową reklamę telefonów Pixel do zareklamowania starych smartfonów Motorola Nexus 6. Wyszło komicznie.

Jeden z użytkowników serwisu YouTube wykorzystał nową reklamę telefonów Pixel do zareklamowania starych smartfonów Nexus 6. Wyszło komicznie.

Nexus 6

Google powoli odstawia Nexusy na półkę ze starociami. Na miejsce wspomnianych smartfonów wejdzie Pixel oraz jego większa wersja – Pixel XL. Ale to nie znaczy, że starsze urządzenia kalifornijskiej firmy nie działają prawidłowo. I to właśnie próbował pokazać jeden z użytkowników serwisu YouTube, SuperiorSandbox, który postanowił stworzyć nową reklamę telefonu Motorola Nexus 6. Zrobił to jednak w sposób bardzo specyficzny i z dużą dozą humoru:

Na wideo widać, że SuperiorSandbox wykorzystał do swoich celów reklamę smartfonów Pixel. Motorola Nexus 6 przedstawiona jest w spocie jako telefon przestarzały, ponieważ został oddany do sprzedaży w 2014 roku. Ma już zatem dwa lata. Urządzenie, jak mówi reklama, nie ma funkcji slow motion, jest pierwszym telefonem z Androidem 5.0, ma stare gniazdo 3.5 mm, ale wciąż działa jak nowy, mimo że ma już na koncie aż dwa lata. Reklama została stworzona po to, by wyśmiać decyzję Google odnośnie porzucenia serii Nexus na rzecz Pikseli. Pamiętajmy jednak, ze Nexus 6 nadal jest wspierany. Dostał aktualizację do Nougata i jeszcze przez rok będzie otrzymywać poprawki bezpieczeństwa.

Źródło: YouTube

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij