Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google 9.39 beta ze skrótem Ruch

Gigant z Mountain View w aplikacji Mapy Google 9.39 beta dodał kolejny, użyteczny skrót. Tym razem jest to Ruch, który wyświetla informacje o natężeniu ruchu w okolicy.

Gigant z Mountain View w aplikacji Mapy Google 9.39 beta dodał kolejny, użyteczny skrót. Tym razem jest to Ruch, który wyświetla informacje o natężeniu ruchu w okolicy.

Mapy Google 9.39 to ostatnia wersja beta popularnej aplikacji. Nowa aktualizacja wnosi na pokład programu nowy skrót. Znajdziemy go po udaniu się do ekranu Natężenie ruchu w pobliżu. Pod mapą znajduje się opcja Dodać do ekranu głównego, by błyskawicznie uzyskać dane o natężeniu ruchu w pobliżu?. Jeśli dotkniecie opcję DODAJ SKRÓT, to po chwili na ekranie zostanie dodana niebieska ikona Ruch.

Mapy Google 9.39 beta Ruch

Mapy Google 9.39 beta RuchObecnie funkcja znajduje się w becie Google Maps i jeszcze nie wiadomo, kiedy pojawi się dla wszystkich. Najpewniej nastąpi to w ciągu kilku najbliższych tygodni, jak nie dni, bo stabilne wydanie aplikacji Mapy Google 9.39 jest już pewnie blisko. Tych z was, którzy chcą uzyskać dostęp do tej funkcji już teraz odsyłamy po stosowny plik APK.

Warto dodać, że to kolejny użyteczny skrót, który ostatnimi czasy dodało Google w mapach. W aplikacji z numerem 9.37 pojawił się skrót do Osi czasu.

źródło: androidpolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij