Udostępnij
Tweetnij

Klawiatura Google 5.2 z motywami Pixel i nie tylko

Smartfony Google Pixel skrywają w Pixel Launcher wiele nowych wersji aplikacji. Wśród nich jest Klawiatura Google 5.2, która ma nie tylko nowe motywy.

Smartfony Google Pixel skrywają w Pixel Launcher wiele nowych wersji aplikacji. Wśród nich jest Klawiatura Google 5.2, która ma nie tylko nowe motywy. Są też inne, pomniejsze udoskonalenia.

Google zaszyło Google Pixel wiele udoskonaleń w poszczególnych aplikacjach czy innych elementach systemu, które dla wszystkich pojawią się pewnie później, a na razie, jeszcze przez jakiś czas, będą dostępne na wyłączność dla właścicieli smartfonów Pixel. Pojawia się też nowa Klawiatura Google 5.2. Wprowadza ona m.in. nowe motywy z Pixel Launcher. Dwa z nich widzimy na poniższych zrzutach ekranowych (ciemny i jasny, a trzecie zdjęcie, dla porównania, to obecna Klawiatura Google).

klawiatura-google-5-2

Klawiatura Google 5.2

Klawiatura Google 5.2Jak nietrudno zauważyć, zmianie uległ przycisk wyszukiwarki, a dokładniej jego tło, które stało się niebieskie. Jest też on nieco większy niż dotychczas. Pojawia się też nowy, osoby klawisz dla emoji, który znajduje się po lewej stronie spacji. W ten sposób spacja nieco się skróciła.

Na razie nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy pojawi się Klawiatura Google 5.2 w Sklepie Play. Tak czy inaczej, właściciele smartfonów i tabletów z 64-bitowymi procesorami opartymi na architekturze ARM oraz Androidem 4.2 Jelly Bean lub nowszym, mogą pobrać odpowiedni plik APK wyodrębniony z oprogramowania Pixeli. Do ściągnięcia poniżej. Pamiętajcie jednak, że instalację aplikacji z plików APK zalecamy bardziej zaawansowanym użytkownikom.

źródło: androidpolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij