Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel dotarły już do niektórych użytkowników

W sieci pojawia się coraz więcej filmików prezentujących Google Pixel. Przez pomyłkę sklepu Telstra w Australii telefony trafiły do użytkowników tydzień przed oficjalną premierą.

W sieci pojawia się coraz więcej filmików prezentujących Google Pixel. Przez pomyłkę sklepu Telstra w Australii telefony trafiły do użytkowników tydzień przed oficjalną premierą.

Google zapowiedziało Pixel i jego większą wersję – XL kilka dni temu. Pierwsze zamówione wcześniej smartfony mają trafić do użytkowników za niecały tydzień. A przynajmniej w teorii, ponieważ jeden ze sklepów postanowił zrobić swoim klientom zamawiającym urządzenie w przedsprzedaży nie lada niespodziankę i dostarczył telefony o tydzień wcześniej.

pixel launcher

Sprawa dotyczy australijskiego sklepu Telstra. Jego klienci, według zapewnień Google, powinni dostać Pixel dopiero w przyszłym tygodniu. Błąd jednak sprawił, że telefony wysłano do użytkowników o tydzień wcześniej niż w planowaną na 20 października premierę. Co teraz? Sklep raczej nie wycofa się z pomyłki i nie poprosi użytkowników o zwrot. Kto zresztą chciałby rezygnować z przedwczesnego prezentu? Nie wiadomo również, jak wielu z klientów otrzymało telefony przedwcześnie. Być może są to pojedyncze przypadki.

Aktualnie wiadomo jest, że kilku klientów, którzy otrzymali Google Pixel przed czasem opublikowało kilka ciekawych filmów pokazujących, jak wygląda smartfon. Większość z klipów przedstawia jednak, jak telefony radzą sobie chociażby z nagrywaniem wideo. Poniżej możecie zobaczyć jedną z próbek.

 

Google Pixel oraz wersja XL zostały zaprezentowane na konferencji giganta 4. października. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat wyglądu telefonów i ich specyfikacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. Znajdziecie go na tej stronie.

Źródło: Reddit

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij