Udostępnij
Tweetnij

Sklep Play w końcu pozwala powiększać screeny z aplikacji i gier

Niby nic wielkiego, a cieszy. Sklep Play pozwala teraz powiększać screeny, które dołączone są do opisów aplikacji i gier.

Niby nic wielkiego, a cieszy. Sklep Play pozwala teraz powiększać screeny, które dołączone są do opisów aplikacji i gier.

Sklep Play do niedawna nie pozwalał powiększać zrzutów ekranowych dołączanych do opisów aplikacji i gier. Przez to nie można było zobaczyć czegoś dokładniej. Teraz to się jednak zmieniło. Już wcześniej możliwość powiększania screenów w Sklepie Play pojawiała się w aplikacji z numerami 7.0.x, 7.1.x i 6.9.x, a teraz powinna być dostępna globalnie dla wszystkich użytkowników systemu Android.

Jeśli chcecie się upewnić, czy u was to działa, to po prostu udajcie się do opisu wybranej aplikacji czy gry ze Sklepu Play i stuknijcie palcem wybrany zrzut ekranowy. Następnie gestem rozsunięcia dwoma palcami sprawdźcie, czy działa zoom.

Sklep Play Screenshot_2016-10-13-10-30-22 Sklep Play

W zasadzie wydaje się, że taka funkcja powinna być dostępna w Google Play od zawsze, ale tak nie było. Cieszy więc, że Google jednak nad tym pomyślało i dodało taką możliwość.

źródło: androidpolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij