Udostępnij
Tweetnij

YouTube 11.39 na Androida z automatycznym wypełnianiem nazw komentujących

YouTube 11.39 jest najnowszą odsłoną popularnej aplikacji Google’a, ale nie wprowadza zbyt wiele zmian. Co nie zmienia faktu, że warto odnotować to, co się pojawiło.

YouTube 11.39 jest najnowszą odsłoną popularnej aplikacji Google’a, ale nie wprowadza zbyt wiele zmian. Co nie zmienia faktu, że warto odnotować to, co się pojawiło. 

YouTube 11.39 na Androida wprowadza tylko jedną nowość widoczną gołym okiem i dotyczy ona sekcji komentarzy w aplikacji. Do tej pory udzielając publicznej odpowiedzi pod jakimkolwiek z opublikowanych już komentarzy pojawiał się jasnoszary tekst o treści Dodaj odpowiedź publiczną… W nowej wersji aplikacji jest inaczej. Teraz jest to nazwa użytkownika (czarną czcionką), któremu udzielamy odpowiedzi. Wygląda to mniej więcej jak na Twitterze, gdy udziela się odpowiedzi na tweety. Przykład widzicie poniżej.

YouTube 11.39

I to tyle. YouTube 11.39 nie wprowadza innych nowości, które można dostrzec gołym okiem. Możliwe jednak, że w kodzie aplikacji znajdują się zapiski wskazujące na nowe, jeszcze planowane funkcje, które dopiero pojawią się z czasem. Jeśli tak będzie, to serwis źródłowy z pewnością nie omieszka o nich poinformować.

Aplikacja wdrażana jest etapami. Jeśli nie chcecie czekać na aktualizację automatyczną, to zawsze możecie sięgnąć po plik YouTube 11.39 APK. Do pobrania stąd.

źródło: androidpolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij