Udostępnij
Tweetnij

LG wyśmiewa Samsunga za aferę z Galaxy Note 7

LG skorzystało z okazji, by dać pstryczka w nos Samsungowi. Firma wyśmiała konkurenta za sytuację z Galaxy Note 7.

LG skorzystało z okazji, by dać pstryczka w nos Samsungowi. Firma wyśmiała konkurenta za sytuację z Galaxy Note 7.

Samsung przechodzi teraz przez trudny okres. Najpierw wybuchła afera dotycząca Galaxy Note 7 i jego eksplodujących baterii, następnie firma wycofała urządzenia z rynku, co wygenerowało straty na poziomie 1 mld dolarów. Teraz dodatkowo nadchodzą wieści, że nawet wymienione urządzenia potrafią się niespodziewanie zapalić. Całej sytuacji nie omieszkają wykorzystać inne firmy. Przykładem może być tutaj LG, które wysyła do użytkowników swoich urządzeń wiadomości wyśmiewające Samsunga.

LG wiadomość

Wspomniana firma postanowiła wysłać do swoich użytkowników z Indii informację w postaci SMS-a, w której piszą: Słyszeliście wiadomości o eksplodujących produktach? W LG produkty przechodzą wiele testów, by upewnić się, że są one bezpieczne dla czegoś, co ma dla nas największą wartość – dla Was. Życzymy Wam bezpiecznego Diwali z LG.

Dla wyjaśnienia – Diwali to święto obchodzone w Indiach 30 października. Koreańska firma postanowiła jednak wysłać do swoich użytkowników wiadomości dużo wcześniej. Przy okazji dała mocnego pstryczka w nos Samsungowi.

Przypomnijmy, że LG nie jest jedyną firmą, która skorzystała z okazji, by dokuczyć Samsungowi za sytuację z Galaxy Note 7. Nie tak dawno informowaliśmy, iż Lenovo na swojej prezentacji również wyśmiało całą sytuację. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na tej stronie.

Źródło: NDTV

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij